«1+1 медіа» та ГО «Телекритика» припиняють співпрацю
13.10.2015 11:00

З 30 жовтня 2015 року Наталія Лигачова разом зі своєю командою залишають портал «Телекритика» та сайт «Дуся».

 

12 жовтня 2015 року на загальних зборах акціонерів було переобрано директора ТОВ «Телекритика». Замість Наталії Лигачової ним став Юрій Братаніч. Керівником проектів було призначено Антона Онуфрієнка. Раніше Антон очолював відділ «Бізнес» у газеті «Комерсанть-Украина», працював у журналі «Новое время», а також запускав інтернет-журнал про міську культуру БЖ.

 

«"1+1 медіа" та проект "Телекритика" пройшли складний шлях упродовж кількох років, разом пережили непрості часи правління Януковича і задоволені, що змогли бути корисними один одному. На цьому етапі команда Наталії Лигачової вважає за потрібне розвивати новий проект, а "1+1 медіа" зосередиться на перезапуску проектів "Дуся" та ТК», - зазначив генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

 

«Проект "Телекритика" було створено мною у 2001 році за підтримки західних донорів. Наприкінці 2006 року, коли виникли проблеми з подальшим розвитком порталу за наявним на той час грантовим фінансуванням, нашу команду підтримали представники українського приватного бізнесу. Ми вдячні групі "1+1 медіа" за роки співпраці. Наразі команда громадської організації "Телекритика" продовжить розвивати сайт MediaSapiens та почне розробляти нові проекти, присвячені аналізу і критиці медіа», - сказала Наталія Лигачова.

 

Портал «Телекритика» команда Наталії Лигачової залишить 30 жовтня 2015 року. Після цього проект «Телекритика» буде призупинено з метою подальшого перезапуску, а проект «Дуся» продовжить функціонування в теперішньому вигляді. Ці процеси будуть відбуватися вже з новою командою та керівництвом.

 

Презентація нових проектів на чолі з Наталією Лигачовою від ГО «Телекритика» відбудеться у січні 2016 року.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
МАльчик // 13.10.2015 19:16
Прилепятся к Суспильному. Там гранты и аласания. Не зря его облизывали два года . Пристроет к кормушке.
Я // 13.10.2015 15:24
Поздравлляю, но пока вы все еще коломойские шавки, лигачева. Бог все видит.
про // 13.10.2015 13:19
О, Боги!!! Сегодня праздник у всего медиасообщества - бездарных гиен куда-то убрали. Лучше бы - навсегда. Надеюсь, Коломойский не купил УкрПравду, чтоб перевести их туда? Предлагаю, сегодняшний день считать Днем Журналиста.
Фу... // 13.10.2015 13:02
ха-ха и еще раз ха-ха. Хайль Путлер! Вот это будет отвечать всем твоим стандартам...
ха-ха и еще раз ха-ха // 13.10.2015 11:30
Здесь одно из двух. Либо грантоеды нашли новый источник освоения американских денег, и делится ими как-то стало ну не с руки. Либо вариант 2. Маразм в цензуре и заказушности достиг своего апофеоза до такой степени, что даже самые ярые и старательные ж...лизы, коими в угоду политмоменту не раз становились авторы данного заангажированного и откровенно тенденциозного портала, нарушающего все самими же декларируемые "журналистские стандарты", не выдержали и решили свалить. Поскольку крысы чуют...А отвечать совместно и за всё потом ну очень не хочется...У приспособленцев так не принято. Кстати, смешно, когда не раз спойманные на лжи и заказушных материалах журналисты и ведущие ТСН остаются белыми и пушистыми. А журналисты да и просто дикторы (которые что написано ,то и читают в кадре) всех прямых конкурентов - на "доске позора". Цирк.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»