Кабельний телеканал з Вишневого «Правда тут» стане супутниковим
01.10.2015 13:27

Місцевий кабельний телеканал «Правда тут» з міста Вишневого Київської області (ТОВ «Інформаційне агентство "Правдатут"») стане супутниковим. Рішення про видачу компанії супутникової ліцензії ухвалила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 1 жовтня.

 

Телеканал уже рік працює та мовить у кабельних мережах Вишневого, Боярки та Софіївської Борщагівки. Крім того, «Правда тут» працює ще й як інформаційне агентство та інтернет-видання. А відтепер канал вирішив піднятися на супутник.

 

Концепція каналу - інформаційна з фільмопоказом. «Правда тут», зокрема, інформує про події Київщини.

 

Власники телеканалу - громадський діяч і підприємець із Вишневого Іван Гришин і його дружина Катерина Гришина. Іван Гришин є також і директором каналу. 27 серпня пан Гришин очолив Києво-Святошинський районний осередок партії «Нові обличчя», головою якої є мер Ірпеня Володимир Карплюк.

 

На запитання членів Нацради, звідки в нього кошти для фінансування супутникового телеканалу із цілодобовим мовленням, Іван Гришив відповів: «Ми самі нормально заробляємо, 80% доходів плануємо отримувати за рахунок реклами». Він додав, що заробив кошти спочатку спортом (професійно займався легкою атлетикою, виступав за турецький спортклуб «Фенербахче»), далі займався та займається книготоргівлею (мережі «Доступна книга», «Книга в кожен дім», підприємство «Ранок»).

 

«Ми вже рік проіснували, проіснуємо 10 років і на супутнику», - запевнив пан Гришин.

 

Під час відеопрезентації програм телеканалу член Нацради Уляна Фещук зауважила можливі порушення законодавства про рекламу - відсутність ідентифікації рекламних і спонсорських проявів. Вона застерегла телеканал від таких порушень.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Глядач (Рівне) // 08.11.2015 20:22
Бачу, "Нові абліччя" зі старими, але маловідомими фізіономіями, пограбувавши й далі грабуючи Київщину, а саме Приірпіння, вирішили "шиканути" й поширити свій вплив на усю країну (вони вже прицілюються на майбутні парламентські). А як же у цьому випадку без власного телемедія?
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»