Телеканал «24» припиняє трансляцію політичного ток-шоу «Шустер live»
17.02.2015 22:49

Телеканал «24» прийняв рішення відмовитися від подальшої трансляції програми «Шустер live» виробництва «Савік Шустер студія». В найближчу п'ятницю, 20 лютого, ток-шоу в ефірі «24» каналу вже не виходитиме, повідомляє прес-служба каналу.

 

«Ми вдячні "Савік Шустер студії" за співпрацю, яка тривала майже рік. За цей час мільйони наших глядачів подивилися ток-шоу на "24"-му каналі. Проте ми свідомі того, що нам необхідно створювати проекти власного виробництва, на чому зараз і плануємо зосередитися», - сказав генеральний директор телеканалу новин «24» Роман Андрейко.

 

Канал нагадує, що ток-шоу «Шустер live» виходило на телеканалі «24» з лютого минулого року. 

 

Нагадаємо, останній ефір відновленого суспільно-політичного ток-шоу «Шустер live» виробництва «Савік Шустер студії» відбувся на каналі «24» 13 лютого. Зазначений випуск «Шустер live» глядачі зустріли, в тому числі, критикою у соцмережах. В той же час, акцентували користувачі Facebook, в ефірі Першого національного не з'явилося якісної альтернативи цьому ток-шоу.

 

Після ефіру телеканал «24» поширив повідомлення  про те, що поділяє обурення глядачів різкими заявами російського журналіста Максима Шевченка, які прозвучали під час ток-шоу «Шустер live» 13 лютого. Під час включення скайпом в прямому ефірі цей кореспондент виголошував і відстоював типові російсько-пропагандистські позиції про «карательную операцію» та «братоубийственную войну».

 

«Вважаємо, що під час війни такі заяви є пропагандистським, направленими проти України і їм не місце в ефірі українських каналів. Нам прикро, що саме в нашому прямому ефірі вони прозвучали», - йдеться у повідомленні для ЗМІ.

 

Разом із тим, у прес-службі телеканалу «24» нагадали, що не мають можливості втручатися у виробництво ток-шоу.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Karasev // 18.02.2015 16:48
Да, Шустер теперь не выполнит план кремлевских хозяев по антимобилизации. А так старался оболванить западную Украину. Его и таких как он до пследнего будут тонко пропихать в ефир прикрываясь псевдо свободой слова, которая убивает веру тысяч героев и четвертует страну. Провокатор на подтанцовке Гужвы.
ого-го // 18.02.2015 10:56
каналу 24 мягко намекнули на то, что в стране теперь "демократия" и европейские ценности, а также побеждены "диктаторские законы". вот канал и не стал дожидаться неупередженого "попередження" от мракобесов и заздалегідь, высунув язык, как голодная уличная дворняга при виде еды, вылизал ж..опу хозяевам. всё это, конечно же, выглядит очень символично в годовщину расстрелов на майдане, как и то, что теперь, вопреки даже Конституции (в частности ст.34) взрослым самостоятельным гражданам целые министерства и ведомства через жернова цензуры объясняют: как верно понимать и толковать те или иные события и высказывания (сами люди, понимавшие всё даже при "диктаторах" и "пропогандистах" Кучме и Януковиче, видимо теперь все резко ничего не понимают без всяких минСтець). Но реально это всё с "демократией" и с тем, ради чего был майдан и жертвы на нём не имеет ничего общего.
Noser // 18.02.2015 01:37
Як можна було давати слово мракобісу Максиму Шевченку?!
О тех, кто раскалывал страну // 17.02.2015 23:20
Позорному волку вон! Ждем от 112!
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»