«1+1» почав мовити на захоплені території Донеччини
28.11.2014 16:58

28 листопада з околиць Донецька на захоплені райони міста і прилеглі території почав мовити телеканал «1+1». Його можна дивитися на 41 ТВК. Про це повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

 

Нагадаємо, що станом на сьогодні на Донецьк і захоплені території поширюється сигнал телеканалу «Україна» - на 8 ТВК, 5-го каналу - на 21 ТВК і «Радіо 24» - на частоті 96,5 МГц.

 

Жителям Донецька і захоплених прилеглих територій для отримання інформації українських телерадіокомпаній Нацрада радить переналаштувати антени своїх приймачів.

 

Нагадаємо, що державні відомства працюють над впровадженням ФМ-радіомовлення для покриття сигналом Луганської і Донецької областей. Уже є прораховані частоти і найближчим часом планується встановити 2-3 потужних передавачі, повідомив член Нацради Владислав Севрюков.

 

На всіх звільнених територіях українські телерадіоорганізації мовлять відповідно до своїх ліцензій, повідомили в Нацраді й оприлюднили таблиці з переліком мовників і територій, які вони охоплюють сигналом.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  10:00 31.05.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»