У Криму після перереєстрації залишиться близько 250 ЗМІ замість 3 тисяч – Роскомнагляд
07.11.2014 18:40

У Криму після перереєстрації залишиться близько 250 засобів масової інформації із понад 3 тисяч, зареєстрованих до анексії Криму Росією. Про це заявив «керівник» управління Роскомнагляду в Криму та Севастополі Сергій Худолей, повідомляє «Крим. Реалії» з посиланням на сайт «Кримінформ», наближений до самопроголошеної кримської влади.

 

«Залишиться в Криму не більше 250 ЗМІ. Це моя оцінка», -зазначив він.

 

За словами пана Худолея, ЗМІ продовжують відповідно до перехідного законодавства подавати документи на перереєстрацію. «ЗМІ подають документи - ми реєструємо близько 6-7 на тиждень», - повідомив він.

 

Він уточнив, що найактивніше на заклик пройти перереєстрацію відгукнулися друковані ЗМІ.

 

Нагадаємо, на початку квітня стало відомо, що всім українським і кримським ЗМІ, що здійснюють свою діяльність на території Криму, до кінця року необхідно буде перереєструватися у відповідності до чинного законодавства Російської Федерації.

 

За даними «Центру журналістських розслідувань», за півроку перереєстрацію відповідно до російського законодавства пройшли близько 15% кримських ЗМІ.

 

24 вересня голова Роскомнагляду Олександр Жаров заявив, що на реєстрацію в Роскомнагляд подали документи лише 42 кримських ЗМІ в той час, коли в українських органах півострова було зареєстровано 3121 медіа.

 

Окупаційна влада Криму лякає місцеві ЗМІ, які не пройдуть перереєстрацію відповідно до російського законодавства, можливими втратами назв.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»