Ukraine Today розширює свою присутність в Італії
07.11.2014 13:44

Український канал іномовлення Ukraine Today групи «1+1 медіа» уклав ліцензійний договір з італійською платформою супутникового телебачення Tivusat. З 7 листопада телеканал буде доступний для понад 2 млн абонентів Tivusat в Італії. Про це повідомляє прес-служба «1+1 медіа».

 

«Ця співпраця є одним з успішних кроків стратегії розвитку нашого каналу, яка передбачає охоплення максимальної аудиторії глядачів у Європі, зокрема і в Італії», - вважає генеральний продюсер Ukraine Today Тетяна Пушнова.

 

Ukraine Today - міжнародний інформаційний телеканал, який веде цілодобове мовлення англійською мовою. Висвітлює європейські та міжнародні новини з перспективи східноєвропейського регіону - України, Польщі, країн Балтії тощо. Головний офіс Ukraine Today знаходиться в Києві. У створенні контенту беруть участь громадяни Великої Британії, Канади, США та кореспонденти з Європи та Північної Америки.

 

Tivusat - створена 2008 року перша італійська платформа супутникового цифрового телебачення, надає безкоштовний доступ до національних та міжнародних телеканалів на всій території Італії.

 

Нагадаємо, група «1+1 медіа» запустила міжнародний новинний телеканал Ukraine Today у тестовому режимі мовлення 11 серпня. Повноцінна робота каналу розпочалася 24 серпня.

 

У вересні Ukraine Today запустив мобільні додатки для систем Android та iOS.

 

У жовтні Ukraine Today запустив оновлену версію сайту і конвергентний ньюзрум.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»