Ілона Довгань готує для ICTV цикл спецрепортажів про реформи в європейських країнах
11.06.2014 15:10

Сьогодні, 11 червня, в інформаційній програмі «Факти» на каналі ICTV стартує цикл спецрепортажів журналістки й ведучої Ілони Довгань «Перезавантаження по-європейськи». Цю інформацію пані Довгань підтвердила «Телекритиці», уточнивши, що співпрацює з каналом на умовах фрілансу.

 

У циклі розповідатиметься про реформи в успішних європейських країнах, які Україна могла б узяти за приклад. Загалом планується понад 10 сюжетів, що виходитимуть у випусках новин «Факти» на ICTV щодня о 18:45 з повтором у денних «Фактах», повідомила пані Довгань.

 

Знімальна група на чолі з Ілоною Довгань побувала в п'яти європейських країнах - Швейцарії, Швеції, Норвегії, Австрії та Німеччини. «Ми їздили разом з учасниками проекту «Молодь змінить Україну» фонду Богдана Гаврилишина, але також у нас була своя програма заходів і зйомок, яку ми реалізовували окремо» - розповіла пані Довгань.

 

Наприклад, зі Швейцарії знімальна група підготувала сюжети про економіку, федералізм, вищу освіту, з Норвегії - про енергетику (маючи значні поклади нафти й газу, Норвегія розвиває альтернативні види палива), з Німеччини - про політику, зокрема, про скромний побут канцлера Ангели Меркель, з Австрії - про середню освіту, екологію, зокрема, переробку сміття тощо.

 

«Нам здається, що ця тема буде цікавою українським глядачам у контексті перезавантаження країни та проведення реформ», - зауважила пані Довгань.

 

Перший сюжет вийде в ефір сьогодні, 11 червня, у «Фактах» на ICTV.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»