Зураб Аласанія очолив Національну телекомпанію України. ОНОВЛЕНО
25.03.2014 23:59

Кабінет Міністрів України призначив Зураба Аласанію генеральним директором Національної телекомпанії України. Його кандидатура була розглянута на засіданні уряду 25 березня, та прийнято відповідне розпорядження. Про це йдеться на «Урядовому порталі».

 

Кандидатуру Зураба Аласанії було запропоновано Кабінету Міністрів представниками медіа-спільноти. Із ними прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся перед засіданням уряду у вівторок вранці 25 березня. На основі їхньої пропозиції і було зроблено подання.

 

Співзасновник проекту Hromadske.TV, директор інофрмагентства «МедіаПорт» Зураб Аласанія очолив Національну телекомпанію України, повідомляє й «МедіаПорт».

 

Колективу НТКУ його представили сьогодні, 25 березня, в Києві за підсумками обговорення в Кабінеті Міністрів України. Кандидатуру Зураба Аласанія висунула медіагромадськість.

«Напрацювань з реформування НТКУ в медіаспільноті багато, вони різні (деякі - кардинально відрізняються), проте, якщо коротко, кінцевою метою я бачу роздержавлення і створення на базі НТКУ громадського телебачення», - сказав «МедіаПорту» Зураб Аласанія.

Зураб Аласанія працює на телебаченні з 1996 року. У 2000-му став співзасновником і директором харківської медіагрупи «Об'єктив». У квітні 2006 року, після посилення втручань у редакційну політику з боку одного із засновників, бізнесмена Олександра Давтяна, колектив медіагрупи прийняв рішення звільнитися у складі 46 осіб.

Того ж року Зураб Аласанія заснував інформагентство «МедіаПорт». 

З 2005 по 2010 рік Зураб Аласанія очолював Харківську обласну державну телерадіокомпанію. 

У червні 2013 року Зураб Аласанія разом з колегами-журналістами став співзасновником проекту Hromadske.TV. 
 
«Телекритика» 
 
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
stop // 27.03.2014 10:03
Присутність тітки Б. на телекомпанії сидить вже в печінках всієї тв спільноти. Вона ганьбить телекомпанію. Взагалі незрозуміло чому людину без досвіду у будь-якій достойній організації поставили скеровувати питання національної безпеки. А взагалі то чому Бичок ( назвемо все своїм ім"ям) опинилась на тому місці всім давно зрозуміло. Ганьба тим, хто потребує такого досвіду як у неї.... Їх виявилось досить багато. Приберіть цей хлам негайно!
молодая борзота // 27.03.2014 08:49
уже захватила часть эфира першого. Теперь очередь за финансами НТКУ.
для tvpravo // 27.03.2014 08:40
Рассказывая про коррупционные схемы в НТКУ и предлагая заменить старых на молодых , вы в первую очередь видите освобождение места для молодых хапуг в руководящих структурах за счет увольнения тех , кто еще хоть что-то может и делает передачи вопреки отсутствию финансирования , новой техники и интереса со стороны начальничков. Смотрите , как бы с водой не выплеснуть ребеночка.
tvpravo // 26.03.2014 22:54
Для верю // 26.03.2014 17:05 - поддерживаю. Если приходит человек, который не в их "формате" его начинают уничтожать. Что они предложат Зурабу? Влезть к ним в "долю"? Работать не умеют, зато воровать научились отменно. За размещение эфире программ у штатных сотрудников уже начали вымагать деньги. Романчук и его "супермега" экономистка по госзаказу с катушек съехали, всех вокруг на многие месяцы вперед потрусили, переключились на другой сегмент... Или после Майдана перестали нести? Формат "Первого" уже просто оброс коррупционными схемами. Пусть лучше будут молодые ребята делать новое ТВ, чем смотреть "В гостях у Гордона".
верю // 26.03.2014 17:05
О, повылазили кумушки с Первого национального, которым НИКТО и НИКОГДА из руководителей не нравился. Сидят там энное количество десятков лет, ни фига не делая, а молодежи работать не дают. Но зато в кабинет вновь приходящего руководства, одев меха, бегут первыми и бьют себя в грудь, что телекомпания держится на них. И в профкомы всевозможные повлазили. Крепись, Зураб. Как говорят, больше всего нужно бояться равнодушных, тут таких, у которых телевидение заканчивается в 18.00, к сожалению, очень много...
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»