«Інтер» закрив вечірні «Новини»
13.01.2014 19:47

Телеканал «Інтер» закрив вечірній випуск «Новин» о 18:00. Із сьогоднішнього дня, 13 січня, його більше немає в сітці, що підтвердив директор «Національних інформаційних систем» (НІС - новинний продакшн медіагрупи «Інтер») Антон Нікітін.

 

Із запитанням про причини закриття вечірнього випуску «Новин», а також про подальшу долю колективу, який працював над ним, у тому числі про ведучих Ганну Гомонай та Ольгу Бондарчук, пан Нікітін попросив звертатися до прес-служби каналу.

 

«Телекритика» написала запит і чекає на коментарі каналу.

 

Нагадаємо, наприкінці 2013 року з «Інтера» звільнилися директор «Національних інформаційних систем» (НІС) Назім Бедіров, виконавчий директор Лаврентій Малазонія та Ігор Шувалов, яких пов'язують з головою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним. Керівником НІСу став Антон Нікітін.

 

Також канал залишили журналіст Ольга Червакова, випусковий редактор Вікторія Найдьонова. Сьогодні, 13 січня, з каналу пішов шеф-редактор новин Олександр Пилипець.

 

Натомість на канал з «України» перейшли працювати Олександр Лук'яненко й Андрій Данилевич.

 

Про деякі можливі кадрові перестановки на «Інтері» писала «Дуся», але не вся інформація поки що підтвердилася.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Noser // 14.01.2014 00:43
Оскільки в новинах треба хоч щось говорити, Інтер не може давати одні маніпуляції, треба ж щось і правдиве показувати, то вирішили краще їх закрити подалі від гріха.
Виктор // 13.01.2014 20:27
Пусть вообще Интер закроет все свои новости! Они дурно пахнут!
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»