Услід за інтернет-виданням LB.ua функцію коментарів вимкнули Liga.net та «Главком»
12.12.2013 12:21

Інтернет-видання Liga.net та «Главком» тимчасово вимкнули функцію коментарів на своїх сайтах. Про це повідомляє кожне з видань на своїх ресурсах.

 

Вимкнення функцій коментарів видання пояснюють численними повідомленнями користувачів, які закликають до насильства та  дестабілізації ситуації в країні.

 

Також видання закликають користувачів долучатись до обговорення  їх публікацій у мережі Facebook та обіцяють згодом відновити коментування на сайтах.

 

«Це обмеження діятиме до стабілізації обстановки в країні. Для всіх читачів, бажаючих обговорити наші публікації, ми залишаємо цю можливість на сторінці в Facebook», - пише редакція «Главком».

 

Як повідомляла «Телекритика», 6 грудня інтернет-видання LB.ua тимчасово вимкнуло функцію коментарів на сайті через користувачів, які у своїх коментарях закликають до насильства, протиправних дій, що розпалюють міжнаціональну ворожнечу. Шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна вважає, що такі провокативні коментарі можуть бути використані для тиску на видання шляхом відкриття кримінальних справ про заклики до насильства та особистих погроз.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Ще не відключений // 13.12.2013 07:08
першим вимкнув коментарі "Український тиждень". Кажете, правильно? тут одне з двох: або свобода свова є - або її нема. Так, пишуть і "проплачені тролі", і відверті дурні. Але що - штатні журналісти не проплачені? Чи серед них дурнів немає? Хто боїться коментаторів - той признається у тому, що не витримує критики. Критику, яккщо ти вже вийшов на люди, треба вміти ВИТРИМУВАТИ! Тримати удар - відстоювати свою позицію перед читачами. А читач не дурний - він відрізнить полову од макухи. Якщо ж ти торочишь щось у режимі мегафону і монологу - то чим ти кращий за гащзету "Правда" з її "єдино вірним ученням"?
Гість // 12.12.2013 15:37
Правильно зробили, що вимкнули, - коментують, в основному, проплачені тролі і їх "творчість" гидко читати.
Tim // 12.12.2013 12:53
Не тільки ці видання - Інформагентство УНІАН також вимкнуло функцію коментування, про що повідомляється під кожною новиною чи статтею, розміщеними на сайті. Пояснюють необхідність такого кроку дещо іншими причинами: "...Почастішанням провокацій та розпалюванням міжнаціональноі ворожнечі в коментарях...". Коли відновится можливість коментування - не вказано, лише зазначено, що відключено "тимчасово".
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»