Журнал «Перець» закривається – співробітникам запропоновано перейти у прибиральники
26.09.2013 18:48

Керівник видавництва «Преса України» підписав наказ про ліквідацію журналу «Перець» та скорочення штату працівників з першого грудня. Про це повідомив карикатурист та  працівник видання Валерій Чмирьов у своєму  блозі.

 

«Мені сьогодні стало відомим, що керівник видавництва "Преса України" підписав  наказ про ліквідацію журналу "Перець" та скорочення штату працівників з 1.12.2013 року як нерентабельного», - повідомив карикатурист.

 

Творчому колективу видання запропонували зайняти робітничі посади. Пан Чмирьов написав також, що колектив поки чекає на пропозиції, які б дозволили працівникам працювати над журналом.

 

«Працівникам журналу запропоновані посади в комбінаті на кшталт брошурувальника, прибиральника та ін. Творчий колектив художників-карикатуристів, гумористи, штатні працівники змушені шукати прихистку у якомусь іншому видавництві. Дуже сумно! Чекаємо на пропозиції», - написав пан Валерій Чмирьов.

 

Також карикатурист нагадав, що у березні 2014 року журналу виповнилося б 92 роки, а за часів СРСР наклад «Перцю» складав біля трьох мільйонів екземплярів.

 

«Телекритика» наразі намагається взяти коментар у видавництва «Преса України».

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Лик // 27.09.2013 19:52
"Злочынна доба!" создала, финансировала издание, вырастила плеяду прекрасных художникови писателей-сатириков. "Перец" выписывали, любили, покупали в дорогу. Короче, слава Украине, сгноившей украиноязычный и украинский по духу журнал. Страна-выродок, страна-быдло, которой нужны только торгаши.
Cnhskzy // 27.09.2013 13:28
мабуть, за полытичны карикатури закрили
гість // 26.09.2013 19:43
Хай ідуть в прибиральники. http://piddubny.com/perets-i-lloyds-list-zitknennya-svitiv/
    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    Всі коментарі
    НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»