Артем Шевченко більше не є керівником каналу ТВі - дані з Держреєстру
26.07.2013 18:05

Відповідно до даних Єдиного державного реєстру керівником ТОВ «Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт"» (телеканал ТВі) замість Артема Шевченка став В'ячеслав Басович.

 

За інформацією джерел «Телекритики», зміни у держреєстрі стались два тижні тому. Керівником ТОВ «Медіа інфо», що є власником ТВі, залишився  Олег Радченко.

 

За даними відкритих джерел, пан Басович  фігурує як керівник  ТОВ «Стілметалгруп НТ» (Одеса), ТОВ «Кредит консалт групп» (Одеса) та «Агроімпульс АС» (Миколаївська область).

 

Артем Шевченко повідомив «Телекритиці», що йому нічого про зміни у керівництві каналу невідомо. Зараз він перебуває у відпустці за кордоном. У прес-службі каналу, обіцяють прокоментувати цю інформацію у понеділок.

 

Як повідомляла «Телекритика», 23 квітня було оголошено, що новим що новим інвестором ТВі став американський бізнесмен Олександр Альтман, а новим генеральним директором став Артем Шевченко. У цей же день у якості керівника ТВі у держреєстрі замість прізвища попереднього керівника каналу Наталії Катеринчук вписали прізвище Артема Шевченка.

 

«Телекритика» 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Прокурор // 26.07.2013 21:13
Таких всегда сливают. Поделом. Поимели и выбросили, как сделал он раньше с другими .Предал и продался раз-продастся и предаст и два , и три. Справедливо. С вещами -на выход. Отработанный материал.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»