Валід Арфуш залишає НТКУ
10.06.2013 14:49

Заступник генерального директора НТКУ з питань музично-розважальних проектів та міжнародного співробітництва Валід Арфуш залишає телекомпанію. Про це він повідомив у коментарі «Телекритиці» особисто.

 

«Я написав заяву на звільнення, і завтра,  11 червня, мій останній робочий день», - сказав пан Арфуш.

 

Залишити НТКУ Валіда Арфуша спонукала, за його словами, «більш цікава» пропозиція від потужної телевізійної медіа групи, яка надійшла півроку тому.

 

«Тепер я зрозумів, що прийшов час, аби займатись улюбленим для мене напрямком», - впевнений він. Однак про нове місце роботи Валід Арфуш пообіцяв розказати «Телекритиці» пізніше.

 

Хто змінить пана Арфуша на НТКУ, поки що невідомо. У коментарі «Телекритиці» він сказав, що домовився з керівництвом, що як тільки  буде призначена людина на його посаду, він передаватиме їй усі справи та консультуватимете.

 

«Найбільший досвід, який я отримав на НТКУ - це людський. Адже я познайомився з роботою такою великої державної компанії. Я би сказав, що я дізнався про іншу Україну, яку я раніше не знав.  Було багато всього хорошого зроблено - і «Євробачення», і «Євроньюз», - сказав він.

 

Нагадаємо, Валід Арфуш був призначений заступником генерального директора НТКУ з питань музично-розважальних проектів та міжнародного співробітництва у березні 2010 року.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Знавець // 10.06.2013 18:08
Це опудало не має навіть підтвердженої середньої (!!!) освіти - зате "успішно" керувало хохлуйським теліпаченням! :)
горе горюшко // 10.06.2013 18:03
НТКУ плакаль, плакаль...
матрена // 10.06.2013 16:13
Бабло заканчивается- начинается свал.
Телеглядач // 10.06.2013 16:03
Давно пора було зробити "досвідос". НТКУ дорога цяцька для набуття "досвіду" та впровадження сумнівно нецікавих розважальних проектів. Завдяки Єгоркам та Валідам Україну на УТ1 потрібно було шукати через лупу. Втім, невідомо, а чи стане НТКУ українським національним каналом?
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»