Артем Шевченко хоче зробити з ТВі «телебачення надії» з розумним обличчям
02.05.2013 11:40

Артем Шевченко, якого 23 квітня було проголошено новим генеральним директором ТВі, хоче створити новий ТВі під гаслом «Українське телебачення надії». Про це він повідомив у коментарі «Телекритиці».

 

«Це телебачення надії, телебачення нового життя, але зі збереженням найсильніших сторін ТВі: таких, як неупередженість, незалежність від влади, чіткий критичний дискурс стосовно суспільно важливих подій. Мова йде про зміцнення бренду. Ми будемо впроваджувати це гасло в ефір», - каже пан Шевченко.

 

Новий керівник каналу планує підсилити напрямок авторських програм і запросити яскравих ведучих. На його думку, ТВі не має сприйматись винятково як опозиційний канал.

 

«Я хочу, щоб це був ТВі з розумним обличчям. Ми розширимо дискурс, у якому сприймався ТВі раніше, як винятково опозиційний канал, налаштований на тотальну суцільну критику влади і більше нічого. Але ми, звісно, залишимо і критичні програми, і розслідування, але додамо також нових проектів, які покажуть, що телебачення - це більше, ніж критика», - додав він.

 

Нагадаємо, рестарт каналу заплановано на вересень 2013 року. Із 13 травня на каналі буде стабільна перехідна сітка мовлення, розрахована на травень-червень.

 

Як повідомляла «Телекритика», страйкарі журналісти телеканалу ТВі прийняли рішення піти з каналу. Відповідну заяву профспілка журналістів ТВі оприлюднила увечері 29 квітня. Під заявою наразі підписалися 32 співробітники каналу, закрема провідні журналісти і ведучі Мустафа Найєм, Роман Недзельський, Юлія Банкова, Андрій Сайчук, Анастасія Станко.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Борис Бахтєєв // 03.05.2013 21:57
«Українське телебачення надії»... Давно й добре відомо: там, де гучні гасла й художні образи (а чи пародії на художні образи) замість програми дій, - діла не буде. Точніше, буде абсолютнісінько за Оруеллом.
глядач // 02.05.2013 20:37
Жахливі новини, жахлива ведуча, яка не розуміє, про що говорить и читає написані питання,очима косими кліпає. Щось намагається , а не виходить.Нема каналу більше.
Yuri_D // 02.05.2013 19:41
"...винятково опозиційний канал" ??? По-перше, це не так, а по-друге - чомусь цей "выджвиженец" не хоче бачити, що практично всі загальнонаціональні канали є винятково ПРовладними. Мені, як глядачу і виборцю, хотілося б, щоб співвідношення між "провладним" і демократичним ТБ, журналістикою взагалі, - відповідало принаймні статистиці виборів до ВР і президентських.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»