Осман Пашаєв куруватиме інформаційне мовлення НТКУ
10.11.2014 09:47

Тележурналіст Осман Пашаєв найближчим часом очолить напрям розвитку інформаційного мовлення в Національній телекомпанії України. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердив генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

 

«Осман Пашаєв куруватиме розвиток інформаційного мовлення НТКУ під час переходу його на суспільне мовлення. Як називатиметься його посада, ми визначимо вже сьогодні на директораті», - сказав Зураб Аласанія.

 

Наразі напрям інформаційне мовлення на Першому національному курує заступник гендиректора Дар'я Юровська, шеф-редактором новин є Світлана Коляда.

 

Осман Пашаєв на телебаченні працює зі студентських років. Починав ведучим прямих ефірів студії мовлення кримськотатарською мовою ДТРК «Крим». Після закінчення школи новин «Інтерньюз» у Києві почав працювати репортером у студії «12 минут новостей» ДТРК «Крим». Від 2001 року мешкав у Києві. Працював у новинах «Інтера», на 5-му каналі, НТН, «Вікнах-новинах» СТБ (2006-2010). У 2011 році був спецкореспондентом ТВi. З 1 серпня 2011 року працював керівником інформаційної служби телеканалу ATR у Сімферополі. Був власкором каналу в Туреччині. Займався розвитком власного інтернет-каналу CrimeanOpenCh.

 

Очолював профспілку «Медіафронт», яка об'єднувала працівників чотирьох загальнонаціональних телеканалів: СТБ, «1+1», «Україна», ТОНІС.

 

У травні 2014 року, коли Осман Пашаєв з колегою вів зйомку жалобних подій 70-х роковин депортації кримських татар, зазнав нападу з боку представників так званої «самооборони Криму», а потім був допитаний у Слідчому управлінні Слідчого комітету Росії по Республіці Крим. Після цього залишив територію Кримського півострова і переїхав до Туреччини.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Ёмаё // 12.11.2014 07:38
Дело даже не в украинском. Это просто бред. Никаким профессионализмом там не пахнет. Если надо завалить все производство, то это оно. ТВ - это не только журналисты!!!Никакое это не общественное вещание. Самая обычная студия ОДТР более общественная, чем то, что сейчас происходит на НТКУ. То, что в эфире. Поплавский покажется зайкой.
Ёмаё // 12.11.2014 07:34
Да, беда! у него хоть мЫшленья хватит на всю страну? На всю эту систему компаний? Регионы в тихом припадке. Шо оно может развивать! / Беда. Что-то Зурик совсем поехал. Такое на НТКУ насобирать.
звідти // 11.11.2014 20:46
Баб Свєта, звідки на телекритиці стільки ПРОДАЖНИХ співрбітників??
Звідки на ТК стільки тупих коментаторів? // 11.11.2014 14:44
2журналист. Всі журналісти провокатори, особливо в Україні, де суспільно важливу інформацію приховують так, що докопатися до неї можна тільки нестандартними підходами. 2Пане Президенте. Що неукраїнського в Аласанії та Пашаєву крім національності? Ці люди чудово розмовляють українською, розділяють проукраїнську позицію і багато років працюють в українській журналістиці, відіграючи там неостанню роль. Якщо під "цинізмом" ви розумієте відсутність патріотичного пафосу, то такий "цинізм" є перевагою в журналістиці, де хтось має казати правду, навіть якщо вона неприємна. 2ого. Пости у фейсбуку — це не журналістика, а особиста позиція. Критикувати Пашаєва за особисту позицію трохи дивно, тим паче його журналістські роботи не мають того емоційного забарвлення, про яке ви тут пишете. Те саме стосується логіки: перегляньте його репортажі з Таксиму чи розслідування для СТБ, для прикладу.
журналист // 10.11.2014 21:25
неужели не нашли а) адекватного б)вменяемого в) настоящего журналиста? Пашаев - скандалист и провокатор. Все его репы - последствия хамского поведения и наездов. Неужели такими же Зураб хочет сделать и свои новости... беда...
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»