Олег Задоянчук загинув у зоні АТО
06.09.2014 02:20

У зоні АТО загинув відомий журналіст Олег Задоянчук. Про це повідомляє ТСН.

 

Він був головним редактором «Післямови» Олександра Ткаченка, редактором проекту «Обличчя світу», випусковим редактором на новинах Нового, 5-го каналу, ТСН, «Сіті». Останнім часом працював в «Укрінформі». Йому було 43 роки.

 

Олег Задоянчук загинув на Донбасі під час ракетного обстрілу, повідомив у Facebook журналіст Вахтанг Кіпіані. «Всього чотири дні провів на фронті неоголошеної війни. Вічная пам'ять Олегові. Путін здохни», - написав журналіст.

 

За інформацією «Телекритики», Олега Задоянчука мобілізували, і 31 серпня він вирушив на війну. За даними ТСН, він не скористався жодною можливістю не піти. В Олега був слабкий зір, що не стало підставою для відмови.

 

«Не дивує, бо ми пам'ятаємо і завжди пам'ятатимемо твою, Олежку, спокійну і неквапливу послідовність, без жодної патетики і пафосу. Ти дуже серйозно і уважно ставився до життя і до людей, не легковажив ні вчинками, ні словами. Ти так щиро вникав у довколишній світ, розгадував його, вивчав. Для тебе не існувало дрібниць у ставленні до людей. Складно уявити тебе зі зброєю в руках, але ти взяв її до рук з необхідності захистити свою країну. У тебе слова не розходилися з ділами, Олеже. Світла тобі пам'ять, друже», - пише ТСН.

 

«Телекритика» висловлює співчуття рідним, друзям і колегам Олега Задоянчука. Світла пам'ять Олегові! Герої не вмирають!

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Любитель // 06.09.2014 13:09
Кто ответит за: взяли человека со слабым зрением взяли без воинской специальности не было проведено слаживание - 29 августа только взяли ??? Я бы расстрелял воекнкома
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»