«Громадське ТБ» відсторонило Яневського від ефіру на три місяці – ведучий заявив про вихід з «Громадського ТБ»
01.08.2014 08:37

Редакційна рада «Громадського телебачення» вирішила відсторонити ведучого Данила Яневського від роботи в прямому ефірі на три місяці через непрофесійну поведінку в ефірі з дослідником московського бюро Human Rights Watch Тетяною Локшиною. Про це повідомляє офіційна сторінка «Громадського ТБ» у Facebook.

 

«Команда Громадського просить вибачення за непрофесійну поведінку нашого ведучого в ефірі з дослідником московського бюро Human Rights Watch Тетяною Локшиною. Громадське повинно дотримуватися задекларованих нами стандартів, надаючи можливість висловити власну позицію людям, яких ми запрошуємо в ефір. Кожна зроблена нами помилка дозволяє нам ретельніше оцінювати власну роботу та наближатися до стандартів якості. За це порушення, рішенням Редакційної Ради, Данила Яневського відсторонено від роботи у прямому ефірі на три місяці. Ми вдячні усім, кому небайдужа якість роботи Громадського. Лише з вашою підтримкою та вашими відгуками (схвальними чи критичними) ми зможемо досягти мети», - йдеться в повідомленні.

 

У відповідь Данило Яневський заявив про вихід з числа членів громадської організації  «Громадське телебачення». «Прошу вважати цей допис заявою про вихід з числа членів ГО "Громадське телебачення". Прошу надалі не пов'язувати моє ім'я ані з ГО "Громадське телебачення", ані з ким-небудь з числа членів його програмної ради. Дякую всім за підтримку», - написав ведучий на своїй сторінці у Facebook, коментуючи лист «Громадського ТБ» про своє відсторонення, який він отримав електронною поштою.

 

Нагадаємо, 24 липня в ефірі «Громадського ТБ» Данило Яневський на третій хвилині розмови через Skype вимкнув з ефіру представницю московського бюро правозахисної організації Human Rights Watch Тетяну Локшину, яка назвала події на сході України «внутрішнім збройним конфліктом».

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
// // 30.12.2014 19:51
Підтримую Яневського, давно вже нажаль не дивлюсь громадське. Не треба було притісняти харизму журналіста, яка у кожного з команди своя у відповідний час саме своєю емоційністю і позицію громадське приваблювало до себе. Чого варті Суперечки Кудєпова та Соколенко, втім це вже стара історія, і у них настала самоцензура, яка витіснила Яневського із своєю позицією.
Молодець // 01.08.2014 16:19
Я дивилась це інтерв"ю. Коли ця тьотка почала відповідати і нести брехню, я моментально виключила Громадське, подумавши: "Вони що, дурні, таку ідіотку запрошувати". Я навіть не знала , що Яневський її виключив. Значить, він поступив як нормальна, адекватна людина.
666 // 01.08.2014 12:56
Тогда и срипина за фак в адрес зрителей и гостя регионала тоже нужно отстранить. двойніе стандарті.
Не однако // 01.08.2014 11:43
Задал вопрос - имей смелость выслушать ответ. Быдложурналистов развелось множество после Майдана
однако // 01.08.2014 11:04
Яневский МОЛОДЧИНА! сделал абсолютно всё правильно и максимально корректно во время того эфира. Когда человеку задают конкретные прямые вопросы, ответом на которые может быть либо "да", либо "нет" или обстоятельный ответ по теме, а человек растекается словоблудением обо всём да около или ни о чем, уводя разговор от темы и прямых поставленных вопросов и фактов, то в данной ситуации, в ситуации с военной агрессией против Украины данную даму нужно было не только выключить из эфира, как пустозвонку, но и объявить врагом страны с соответствующими последствиями! Именно из-за таких коррумпированных пустозвонных и якобы международных деятелей, как она, большая часть мира и сегодня еще пребывает в заблуждении относительно реальной ситуации в Украине и угрозе мировой безопасности, исходящей от Путинских террористов
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»