На Майдані загинув львівській студент Ігор Костенко, який працював журналістом
20.02.2014 19:00

Сьогодні, 20 лютого, біля Жовтневого палацу у Києві упізнали тіло загиблого журналіста  інтернет-видання «Спортаналітика» Ігоря Костенка. Про це повідомляє сайт видання з посиланням на інформацію у мережі Facebook на сторінці спільноти «Євромайдан SOS».

 

Ігорю Костенку було 22 роки, він - уродженець Тернопільської області. Ігор Костенко навчався на географічному факультеті Львівського національного університету ім. Івана Франка та працював журналістом.

 

«Ігор Костенко. Журналіст "Спортаналітика" героїчно загинув за волю і справедливість. Редакція "Спортаналітика" співчуває родичам та близьким. Вічна пам'ять», - пише видання.

 

Мер Львова Андрій Садовий на брифінгу заявив, що міська рада візьме на себе усі питання із доставкою тіла загиблого додому, а також допоможе рідним в організації похорону. Таке розпорядження мер вже дав відповідним службам.

 

Інститут масової інформації (ІМІ) повідомляє про ЗМІ, що розміщують списки загиблих 20 лютого активістів. У списках є прізвище Ігоря Костенка.

 

 

 Ігорю Костенку було 22 роки

 

За даними «Телекритики»,  18-19 лютого під час висвітлення масових заворушень у центрі Києва постраждали більше трьох десятків журналістів. Журналіста газети «Вести» В'ячеслава Веремія було вбито.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»