Міністра Віталія Захарченка виключили із Національної спілки журналістів України
27.12.2013 15:47

24 грудня на правлінні Київської організації Національної спілки журналістів України (НСЖУ) міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка виключили зі членів Спілки. Цю інформацію «Телекритиці» підтвердила відповідальний секретар Київської організації НСЖУ Алла Малієнко.

 

Також пані Малієнко нагадала, що Віталія Захарченка було прийнято до членів НСЖУ у грудні 2004 року Донецькою обласною організацією, навесні 2013-го пан Захарченко став на облік у Київській організації НСЖУ.

 

Віталія Захарченка прийняли до НСЖУ, так як він певний час працював телеведучим у Донецькій області.

 

Алла Малієнко зазначила, що пана Захарченка виключили з НСЖУ через «недотримання вимог Євромайдану, частими випадками побиття журналістів та неналежному розслідуванні справ, що стосуються журналістської діяльності».

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
киянин // 28.12.2013 11:54
Чорте то те. До чого тут Притула? Ти що, не встиг сьогодні похмелитися? Чи ще не натролив на зарплату, а ідеї закінчилися?
wisawi // 27.12.2013 20:24
Это правильно, что исключили Захарченко. Но из союза журналистов надо исключить и главного провокатора страны - редактора "Украинской правды" Алену Притулу. Не может человек, который причастен к самым отвратительным технологиям власти, к манипуляциям, откровенной лжи, бульварным провокациям, - не может такой человек называться журналистом в принципе. И пока это не будет сделано, все остальные "исключения" не очистят вашу чудовищную клоаку.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»