Із «Корреспондента» звільняються понад 20 журналістів і редакторів (ОНОВЛЕНО)
29.11.2013 10:45

З журналу та сайту видання «Корреспондент» звільнилось по над 20 співробітників. Про це  повідомляє колишній журналіст видання Христина Бердинських на своїй сторінці у Facebook.

 

За інформацією власних джерел «Телекритики», масове звільнення співробітників видання і сайту «Корреспондент» відбудеться 10 грудня.

 

«Ми побили сумний рекорд Forbes по звільненнях. З журналу і сайту «Кореспондент» йде більше 20 осіб (це ті, хто вже звільнилися і хто піде до кінця року і вже поставили адміністрацію до відома). Вже нарахувала 24 людини. Завтра останній робочий день у головредів Віталія Сича та Юлії Мак-Гаффі. Останній тиждень вони вже не управляли процесом, а лише передавали справи», - пише журналістка.

 

«Телекритика» звернулась у прес-службу UMH group з проханням прокоментувати цю інформацію та чекає на відповідь.

 

Як писала «Телекритика», після закриття угоди з продажу UMH group групі компаній СЄПЕК (ВЕТЭК) з журналу «Корреспондент» за згодою сторін звільнився головний редактор Віталій Сич, а також журналісти Христина Бердинських, Кароліна Тимків і Анастасія Береза, головний редактор сайту «Корреспондент.net» Юлія МакГаффі.

 

За інформацією Христини Бердинських, у грудні з журналу підуть редактор рубрики «Країна» Андрій Смирнов і редактор рубрики «Бізнес» Інна Прядко.

 

Як повідомляла «Телекритика», 14 журналістів і редакторів сайту й журналу «Forbes Украина» подали заяви про звільнення через спроби змінити редакційну політику видання. Як відомо, напочатку листопада медіахолдинг UMH group перейшов у власність групи Сергія Курченка.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
журналист // 29.11.2013 12:30
для телекритик// вы уже видели "вливание свежей крови" на плюсах пять лет назад? результат прогрессирующих мутаций сейчас не замечаете? или они вам весьма по вкусу? тоже будет и с до сих пор приличным "корром". вполне похожая картинка, в лимонно-желтых тонах. только тут политики куда поболе будет. насчет коллектива - загнули. начните с редактора. та же Юля - киевлянка. с прекрасным образованием, воспитанием и профессионализмом. впрочем, перечисленные качества вполне в наличии и у отличных ребят из Харькова, Одессы, Кировограда и прочая.
Телекритик // 29.11.2013 12:12
Изданию нужна свежая кровь. Отписался от журнала, потому что последний год тягомотину читать было невозможно. Сайт уже года три ерундовый. Надеюсь, сейчас всё изменится. А коллективу пора домой - по областным центрам
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»