Шеф-редактор «Коммерсанта-Украина» пояснив, чому видалив на сайті згадки про зв’язок Януковича з Курченком
25.06.2013 16:12

Шеф-редактор ВД «Коммерсантъ-Украина» Андрій Гоголєв  у публікації статті «Борис Тимонькин снялся с места» на сайті  вилучив абзац, у якому йшлось про можливий зв'язок бізнесмена Сергія Курченка з сином генпрокурора Артемом Пшонкою і сином президента Олександром Януковичем. Як свідчить з його коментаря «Телекритиці», підставою для таких дій було те, що шеф-редактор запідозрив своїх співробітників у недобросовісності та некомпетентності.

 

Публікація була присвячена переходу банкіра Бориса Тимонькіна на роботу в групу Сергія Курченка СЄПЕК (ВЕТЭК).

 

Пан Гоголєв також зазначив, що усі видання в певних випадках вносять зміни у  матеріали під час їх публікації на сайті. Зокрема, за його словами, таке трапляється, коли у друкованій версії щось написано невірно.

 

«У цьому випадку  у мене є підстави запідозрити у некомпетентності та недобросовісності деяких своїх співробітників. Саме тому я це зробив. Я зараз з цим розбираюсь, це  внутрішня справа редакції», - сказав Андрій Гоголєв.

 

«Українська правда»  розцінила факт видалення частини статті на сайті «Коммерсантъ-Украина» як цензурування.

 

 

 У статті принтової версії видання за 20 червня містився вилучений пізніше абзац

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Наблюдатель // 25.06.2013 18:00
А как же московский Ъ? Тоже не компетентен? В январе депутат от партии "Свобода" Юрий Сиротюк обратился с запросом в Генпрокуратуру и Службу безопасности Украины для проверки деятельности ВЕТЭК, где одним из ее владельцев назвал Артема Пшонку, сына генерального прокурора страны. Член комитета Верховной рады по ТЭКу Сергей Пашинский (фракция "Батькивщина") утверждает, что вторым крупным бенефициаром ВЕТЭК является сын президента страны Александр Янукович. В самой компании это отрицают. Подробнее: http://www.kommersant.ru/doc/2213275
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»