Суд продовжив обмеження на пересування Ігоря Гужви на два місяці
28.09.2015 19:11

28 вересня Шевченківський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокуратури та продовжив на два місяці, до 28 листопада, строк обмеження в пересуванні Ігоря Гужви - колишнього головного редактора газети «Вести», екс-керівника однойменного медіахолдингу, який підозрюється в ухиленні від сплати податків на суму 17,8 млн грн.

 

Суд продовжив покладені на Ігоря Гужву попереднім судовим рішенням зобов'язання: не відлучатися з місця проживання в Києві без дозволу слідчих, повідомляти про свої переміщення слідчих, здати свої паспорти.

 

Прокуратура клопотала про продовження цих обмежень, які діяли до 1 жовтня, оскільки було продовжено строк розслідування справи Ігоря Гужви до 1 грудня.

 

Сам Ігор Гужва і його захист заперечували проти клопотання прокурора, оскільки Ігор Гужва веде активну діяльність як журналіст і громадський діяч, має відвідувати зустрічі, у тому числі закордоном.

 

Коментуючи рішення суду Ігор Гужва заявив: «Я очікував, що рішення буде таким, тому що встановлені судом запобіжні заходи перешкоджають моїй професійній та громадській діяльності, що й потрібно владі. Справа може тягнутися роками, але я роками таким чином буду, на їхню думку, сидіти в них на гачку і вони, як вважають, будуть впливати на мої дії. Я не можу поїхати ані до батьків у Слов'янськ, ані закордон».

 

Нагадаємо, 4 серпня Шевченківський районний суд міста Києва обрав для Ігоря Гужви запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1 млн 35 тис. 300 грн. Також суд зобов'язав його не відлучатися з Києва, повідомляти про свої пересування та про зміну місця роботи слідчих, а також здати правоохоронцям свої паспорти. Ці обмеження діють протягом двох місяців - до 1 жовтня 2015 року.

 

7 серпня Ігор Гужва вніс заставу і здав слідчому закордонний паспорт.

 

Податківці підозрюють Ігоря Гужву в ухиленні від сплати податків на суму 17,8 млн грн. У ході слідства 1 липня пану Гужві як керівнику ТОВ «Вісті мас-медіа» (компанія - колишній засновник і видавець газети «Вести») винесено повідомлення про підозру в скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 212 ККУ (ухилення від сплати податків).

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»