Нацрада затвердила розміри штрафів і передає їх на погодження в Кабмін
11.06.2015 12:34

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення затвердила розміри штрафів, які можуть накладатися на телерадіоорганізації та провайдерів програмної послуги за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення та передає їх на затвердження в Кабінет Міністрів України. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 11 червня.

 

Згідно з документом, розміри штрафів вираховуються з розміру ліцензійного збору, та становлять:

15% - за вчинення ліцензіатом порушень передбачених абзацами другим - шостим частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення»;

10%- за вчинення ліцензіатом порушень передбачених абзацом сьомим - дванадцятим частини другої, частиною третьою статті 6 закону «Про телебачення і радіомовлення»;

5% - за порушення інших норм закону або умов ліцензії.

 

У разі, якщо ліцензіат має декілька ліцензій на мовлення з різними способами розповсюдження телерадіопрограм, з однаковою програмною концепцією, розмір штрафу встановлюється з найбільшого нарахованого розміру ліцензійного збору.

 

Розмір штрафів має затвердити Кабінет Міністрів і після цього Нацрада зможе їх застосовувати до порушників.

 

Нагадаємо, що проект розмірів штрафів було винесено на громадське обговорення 12 лютого. Порядок визначення розмірів штрафів нагадує той, що був прописаний у законопроекті № 1889 про посилення санкцій до ліцензіатів-порушників, який 3 лютого провалила Верховна Рада.

 

За словами заступника голови Нацради Григорія Шверка, проект пройшов погодження з усіма зацікавленими відомствами, які надали йому схвальні відгуки.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»