Нацрада скасувала одне з попереджень каналу «112 Україна» за його супутниковою ліцензією
26.03.2015 13:53

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зняла з каналу «112 Україна» одне з його попереджень, оголошених за супутниковою ліцензією однієї з юридичних осіб каналу - ТОВ «ТРК 112-ТВ». Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 26 березня за результатами позаплановою перевірки каналу.

 

Нацрада скасувала попередження, оголошене ТРК «112-ТВ» 27 листопада 2014 року за порушення програмної концепції. Проведена 6 лютого перевірка зафіксувала, що компанія усунула порушення, за які отримала попередження (компанія переоформила свою програмну концепцію).

 

Водночас у каналу «112 Україна» залишилося два інших попередження за його супутниковою ліцензією ТРК «112-ТВ» - за порушення програмної концепції у вересні 2014 року та за трансляцію програми «Шустер live» у лютому 2015 року.

 

Представник каналу «112 Україна» Василь Сметана звернув увагу на те, що в ситуації каналу «112 Україна» минуло чотири місяці від оголошення попередження до його скасування, тоді як у ситуації каналу «Еспресо TV» (ТОВ «Голдберрі») минуло менше місяця від призначення санкції до її скасування. За словами пана Сметани, його це «пригнічує». «Я дійсно переживаю за телеканал, і ситуація може свідчити про наявність подвійних стандартів, які виявляються в тому, що зняття попередження займає більше часу», - сказав він.

 

Відповідальний секретар Нацради Катерина Котенко запропонувала представнику «112 Україна» проаналізувати рішення Нацради ще й щодо інших компаній, які, на її думку, перебувають в однакових зі «112 Україна» умовах.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:15 30.05.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»