Суд залишив під вартою головреда «Муніципальної газети» Олену Блоху, що керувала піаром ДНР
05.08.2014 11:41

Шевченківський районний суд Києва залишив під вартою Олену Блоху  - головного редактора видання Донецької міської ради «Муніципальна газета» і колишнього керівника департаменту інформаційної політики в так званому уряді терористичної організації «Донецька народна республіка». Про це повідомляє видання «Новости Донбасса» з посиланням на секретаря Донецької міськради Сергія Богачова.

 

Суд не погодився задовольнити клопотання захисту Олени Блохи про обрання їй домашнього аресту як запобіжного заходу.

 

Нагадаємо, Олену Блоху затримали у Маріуполі (Донецька область) при спробі виїхати в окупований Крим. Її звинувачують у пропаганді тероризму.

 

Олена Блоха до кінця травня виконувала функції керівника департаменту інформаційної політики в так званому уряді терористичної організації «Донецька народна республіка». 25 травня вона заявила про свій вихід зі складу уряду ДНР у зв'язку з випадками погроз і нападів на журналістів з боку сепаратистів.

 

Журналістка також є неформальним помічником секретаря Донецької міської ради Сергія Богачова.

 

Як зазначили в СБУ, стосовно Олени Блохи 27 лютого було розпочато кримінальне провадження  за ст.258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»