МВС заявляє, що не причетний до листів з вірусом, надісланих Оксані Романюк
22.10.2013 12:34

У Міністерстві внутрішніх справ заявляють, що міліція не має жодного стосунку до ситуації з надсиланням листів з вірусом на поштову скриньку виконавчого директора Інституту масової інформації (ІМІ) Оксани Романюк. Про це «Укрінформу» повідомив начальник Управління зв'язків з громадськістю МВС України Сергій Бурлаков.

 

«Наші фахівці провели перевірку і з'ясували, що з міністерства до ІМІ в означений період не надсилалося жодного листа чи повідомлення», - заявив пан Бурлаков.

 

Він також звернув увагу на те, що в УЗГ відомства немає електронної адреси, з якої в ІМІ надсилалися заражені комп'ютерним вірусом листи.

 

У коментарі «Телекритиці» виконавчий директор Інституту масової інформації Оксана Романюк заявила що вона не звинувачує МВС. У коментарі «Громадському радіо» вона говорила, що зловмисники використали електронну адресу міністерства, щоб  спонукати її відкрити  лист з вірусом. «Лист був надісланий начебто з адреси МВС - info@mvs.gov.ua. Він виглядав аутентично, і мені навіть не прийшло у голову, що у цьому листі може бути вірус», - сказала пані Романюк.

 

Як повідомляла «Телекритика», Оксана Романюк заявила, що за допомогою листа від МВС зловмисники вкрали дані з її комп'ютера. Вона припустила, що вірус надавав можливість віддаленого доступу до її файлів.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»