Справу щодо нападу на знімальну групу «Шустер Life» направили до суду
17.09.2013 16:30

Справу щодо нападу на журналістку «Шустер Life. Адреналін» Альбіну Безроденко та оператора Іллю Ільченка передано до суду. Про це повідомив перший заступник головного управління нагляду за додержанням законодавства у кримінальному праві Микола Гошовський на засіданні тимчасової слідчої комісії Верховної ради, яка розслідує обставини нападу на журналістів Ольгу Сніцарчук і Владислава Соделя 18 травня під час акції «Вставай, Україно!».

 

Львівська  міліція передала справу до суду ще 13 вересня. Альбіна Безроденко висловила задоволення таким рішенням і  зазначила, що хоче, щоб подібні речі ані з нею, ані з її колегами більше не траплялись.

 

Як повідомляла «Телекритика», 26 червня на Львівській площі Ринок невідомі напали на знімальну групу «Шустер Life. Адреналін». Спочатку нападники в агресивній формі перешкоджали роботі оператора та намагалися розбити його камеру. Далі вони викрутили руки Альбіні Безроденко й відібрали у неї журналістське посвідчення. 

 

Галицький райвідділ міліції Львова зареєстрував кримінальне провадження за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України - умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Міліція затримала трьох  підозрюваних. Досудове розслідування у цьому провадженні перебуває на контролі прокуратури Львівської області.

 

«Телекритика»

 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»