Концепція нової редакції Закону України «Про телебачення і радіомовлення»
«Телекритика»
13.06.2012 13:00
6 червня документ схвалила робоча група парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації

6 червня 2012 року робоча група парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації схвалила Концепцію нової редакції Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

 

Робота над концепцією тривала з березня поточного року. Проект документу виносився на громадське обговорення, зокрема, під час круглого столу 24 квітня за участі експертів Ради Європи, на конгресі Незалежної асоціації телерадіомовників 23 травня та конференції систем платного телебачення України, організованій Асоціацією правовласників і постачальників контенту 1 червня.

 

Скачати текст концепції (.pdf, 176 kb).

 

Робоча група з підготовки проекту нової редакції Закону України «Про телебачення і радіомовлення» була створена при Комітеті з питань свободи слова та інформації на чолі з народним депутатом, першим заступником голови комітету, головою підкомітету з питань телебачення і радіомовлення Оленою Бондаренко. До складу робочої групи також входять: юрисконсульт Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова; директор асоціації «Телекомунікаційна палата України» Костянтин Грицак; представник ОБСЄ Андрій Дзюбенко; представник Інтернет-асоціації України Костянтин Жакун; віце-президент Асоціації правовласників та постачальників контенту Наталія Клітна; медіа-експерт Ірина Козлова; заступник начальника відділу експертно-нормативної роботи Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Олексій Кондратенко; начальник відділу експертно-нормативної роботи Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Олексій Корж; виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету Катерина Котенко; незалежний медіаюрист, експерт Ради Європи Дмитро Котляр; президент Асоціації медіаюристів Тетяна Котюжинська; начальник відділу законопроектної роботи Державного комітету телебачення і радіомовлення Ганна Красноступ; виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників Катерина М'ясникова; журналіст «Телекритики» Світлана Остапа; менеджер з питань зовнішніх зв'язків асоціації «Телекомунікаційна палата України» Оксана Павленко; представник Інтернет-асоціації України Микола Пилипчук; представник Інтернет-асоціації України Тетяна Попова; заступник начальника юридичного управління НКРЗ Сергій Поташев; директор МГО «Європейська медіаплатформа» Оксана Приходько; юрист Інститут медіа права Ігор Розкладай; керівник спільного проекту ЄС та Ради Європи «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі» Ольга Сєдова; член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Микола Фартушний; начальник управління правового забезпечення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Олег Шосталь.

 

Концепцію було підготовлено за підтримки проекту Ради Європи і Європейського Союзу «Сприяння європейським стандартам в українському медійному середовищі».

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
lgua // 27.07.2012 19:06
Какие бы новшества не вводились, в этой стране - как будут кидать автомобили где попало и на пешеходных переходах, так ни один гаишник не подойдет и не оштрафует. В киеве постояли показательно милиционеры в белых рубашках на евро, и снова полоса для городского транспорта занята автомобилями. Так же и в телевидении и радиовещании. Заменят конкурсы аукционами, ну и что? Все равно частоты будут получать "свои", а другим откажут по формальным причинам. Заменят предупреждения штрафами - уж лучше бы оставили предупреждения, теперь на каждую мелкую ошибку "найдется" свой штраф, компании не будут успевать оплачивать.
Creek // 14.06.2012 16:58
Самый прогрессивный документ в сфере Тв за последнее время. Просто Европа у нас дома. И Нацсовет, тоже, думается не в накладе. Усиление функций, увеличение подконтрольных субъектов, действенный механизм штрафов - надеюсь, по делу, а не бумажкам, которыми НР завалился. Успехов!
Тимур // 13.06.2012 22:58
Наконец то кто то взялся за эту непомерную ношу!!!! Удачи вам, ребята!!! Бондаренко можно дать Героя Украины только лишь за то, что она эту тему ведет. Главное, чтоб дали принять этот законопроект. Надеюсь, что общественники помогут рабочей группе, надавят на решал в парламенте, поднимут волну поддержки документа.
    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    Всі коментарі
    НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»