Журналісти провели акцію під час промови Януковича на відкритті Всесвітнього газетного конгресу (ФОТО)
03.09.2012 11:20
Попри тиск охорони президента

3 вересня близько 20 журналістів з інтернет-видань «Українська правда», «Телекритика», телеканалу ТВі та інших під час промови президента України Віктора Януковича на відкритті 64-го Всесвітнього газетного конгресу і 19-го Всесвітнього форуму редакторів підняли плакати з написами «Україна посідає 130 місце в рейтингу свободи преси», «В Україні не працює доступ до публічної інформації», «2/3 нападів на журналістів в Україні здійснює влада», «Янукович знищує свободу слова в Україні».

 

Охорона силою забрала плакат у головного редактора «Української правди» Олени Притули. Після цього вона продублювала напис із плакату на своєму ноутбуці і стояла з ним.

 

В акції взяли участь Олена Притула, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко («Українська правда»), Браян Боннер, Катерина Горчинська (Kyiv Post), Наталія Лигачова, Тетяна Веремчук, Богдан Кутєпов і Марина Дорош («Телекритика»), Юлія Банкова і Микола Княжицький (ТВі), Вікторія Сюмар (ІМІ), Оксана Романюк («Репортери без кордонів») та інші.

 

Президент ніяк не відреагував на те, що відбувалося, в той час як присутні в залі представники закордонних ЗМІ активно знімали учасників акції.

 

Перед початком форуму охорона намагалася не пропустити журналістів через плакати, однак їм вдалося пройти. У кореспондента «Телекритики» охоронці забрали плакат з написом «Україна посідає 130 місце в рейтингу свободи преси», пояснюючи це тим, що там написана «нецензурщина».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Телекритика»

 

Фото Богдана Кутєпова

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
EURONEWS // 04.09.2012 07:25
ДимОК - Я тобі скажу чесно - долбо..єбам не місце в Україні - Їдь до жителів Донбасу - які лижуть с.ку ананасу...
укр // 03.09.2012 15:36
МВС-СБУ-«НКВД» НЕ ЗАХИЩАЄ, А НАПАДАЄ БАТАЛЬЙОНАМИ НА УКРАЇНСЬКУ ГРОМАДУ (Б’Є, ЛАМАЄ РЕБРА,ТРУЇТЬ ГАЗОМ) 5 червня 2012 р, 4 липня 2012 р..!!! 12 липня у голодуючої, що попала в лікарню «організували» обшук її помешкання.19 липня побили чоловіка (бо ніс ковдру,щоб прикритись вночі біля УД) –його забрала»швидка». Це що, норма - КОНСТИТУЦІЯ В ДІЇ ?! ІДУТЬ ПОСТІЙНІ ПОБИТТЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ СИЛАМИ БЕРКУТУ ТА БАРСІВ. МВС весь час діє проти вільних громадян України. А де «Чим ми можемо Вам допомогти ?» Розгорнуто ГЕНОЦИД - РЕФОРМИ ЯНИКА в Україні. ДЕПУТАТИ ВзР зобов»язані РОЗСЛІДУВАТИ ВСІ ВИПАДКИ протиправних дій МВС . Поліція перетворила державу у тюрму !
Київ // 03.09.2012 15:23
А коли зека обирали - думали він вам тут буде демократію розводити і свободу слова захищати... Ні, будує звичну для нього з дитинства зону... Усьо будет Донбас... Бачили очі, що обирали
ДимОК // 03.09.2012 13:47
Эти журналисты позорят Украину на международной арене. Позор вам! Протестуйте на местном уровне.
Svitlana // 03.09.2012 12:04
Meesha, в Україні найбільші грантоєди це уряд, який постійно зичить кошти в МВФ. Ви маєте на увазі їх?
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»