Через відмову надати коментар журналісту «Інтера» звільнився конотопський прокурор
22.02.2013 17:02

Через відмову надати коментар телеканалу «Інтер» звільнився конотопський міжрайонний прокурор Олександр Маслюк. Про це «Телекритиці» повідомив журналіст «Інтера» Роман Бочкала.

 

Конотопський міжрайонний прокурор відмовився надати коментарі знімальній групі каналу «Інтер», яка готувала сюжет про Сергія Верхогляда, який звинувачується у вбивсті і вже 8 років утримується в СІЗО. Журналіста каналу цікавило, як людина стільки часу може перебувати під слідством.

 

За словами пана Бочкали, після виходу сюжету 20 лютого «Украинец уже 8 лет сидит за решеткой без приговора», йому зателефонували з прес-служби Сумської обласної прокуратури: «Дослівно телефоном мені повідомили наступне: "Прокурор написав рапорт про звільнення з посади і більше в органах прокуратури Сумської області не працює"».

 

Згодом, прокурор Сумської області Руслан Білокінь у сюжеті «Подробностей»  за 21 лютого зазначив: «Я прийняв рішення про притягнення його (Олександра Маслюка) до дисциплінарної відповідальності, але враховуючи поданий ним рапорт про переведення на роботу в іншу область, обмежуся цим».

 

Також, як зазначив, Роман Бочкала, йому подзвонили з прес-служби Генеральної прокуратури і вибачилися за некоректну поведінку конотопського прокурора.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Амнезия // 24.02.2013 07:01
Не прошло и 8 лет, как гениальные украинские журналисты заметили тему. Чем хвалиться,автор? Где вы раньше были?
МАЛАДЦА // 23.02.2013 15:21
Все МАЛАДЦЫ! А человек продолжает сидеть, возможно невыновный. Браво,Бочкала! Себя пропиарил, а главную задачу не выполнил - человеку не помог,в деле не разобрался. Что дальше?
boss // 22.02.2013 23:07
1.ПРесслужба ГПУ вибачилась. 2.Руслан Білоконь прийняв рішення ПРо ПРитягнення , (але не встиг). 3.Олександр Маслюк перевівся в іншу область ,(мабуть з підвищенням). 4.Сергій Верхогляд ПРодовжує сидіти, (чекає переведення в СІЗО за місцем новоі служби О.Маслюка).
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»