«Інтер» оголосив про кадрові зміни: голова правління – Бенкендорф, Безлюдна – директор з розвитку групи
15.02.2013 13:46
Кисельов очолив НІС, а до складу правління «Інтера» увійшли люди Безлюдної

Ганна Безлюдна була призначена директором з розвитку компанії Inter Media Group, а головою правління каналу «Інтер» став Єгор Бенкендорф, колишній генеральний директор Національної телекомпанії України. Відповідні рішення були прийняті на позачергових зборах акціонерів 14 лютого, повідомляє прес-служба компанії.

 

Пані Безлюдна уповноважена акціонерами керувати медіабізнесом і забезпечувати розвиток медійних активів групи. До призначення вона була топ-менеджером Group DF і головою Федерації роботодавців медійної галузі України (входить до складу Федерації роботодавці України, якою керує Дмитро Фірташ).

 

Євгеній Кисельов став директором компанії «Національні інформаційні системи», яка виробляє «Новини», «Подробности», «Подробиці тижня» для телеканалу «Інтер».

 

Як вже повідомляла «Телекритика», 14 лютого  пройшли збори акціонерів ПрАТ «Телеканал "Інтер"», на яких обрало новий склад наглядової ради. Також був призначений новий склад правління телеканалу.

 

За офіційною інформацією, інтереси мажоритарного акціонера у наглядовій раді ПрАТ «Телеканал "Інтер"» представляють: Борис Краснянський (голова наглядової ради), який буде відповідати за фінансові, юридичні та корпоративні питання, Ганна Безлюдна - відповідальна за стратегію і розвиток телевізійного бізнесу, Роберт Шетлер-Джонс - директор GDF Media. Від міноритарних акціонерів до наглядової ради увійшли: Дмитро Орлов (ВАТ «Первый канал»), Мирослава Караєва (ТОВ «Пегас Телебачення»).

 

До складу правління ПрАТ «Телеканал "Інтер"», головою якого став Єгор Бенкендорф, увійшли Антон Нікітін, який також був призначений головним редактором телеканалу, Ірина Іонова, яка обійняла пост креативного продюсера, Андрій Долгопятов, призначений виконавчим директором телеканалу, а також Олексій Романюта, який призначений фінансовим директором.

 

Раніше правління каналу «Інтер» складалося з трьох осіб, його головою був Ярослав Порохняк. До наглядової ради каналу входило п'ятеро осіб, троє з яких представляли інтереси Валерія Хорошковського (61% акцій), головою наглядової ради була його дружина Олена Хорошковська. У складі наглядової ради також були керівник юридичної служби російського ВАТ «Первый канал» Дмитро Орлов (29% акцій) і вдова колишнього власника «Інтер» Світлана Плужникова (10% акцій).

 

«Медіа, в тому числі телебачення, в сучасному світі розвиваються дуже динамічно і показують високі темпи росту. В українського телебачення є великий потенціал для розвитку, і ми зробимо все, щоб телеканал "Інтер" і медіагрупа в цілому не просто залишалися лідерами телевізійного ринку, але й показали стійкий розвиток й істотно зміцнили свої позиції як бізнес. Члени правління - це професіонали, наше спільне завдання розвивати телеканал, перш за все як телевізійний бізнес», - зазначила Ганна Безлюдна, коментуючи своє призначення.

 

Нагадаємо, 1 лютого було оголошено, що компанія K.H. Media Limited Валерія Хорошковського уклала угоду з продажу 100% акцій компанії Inter Media Group Limited компанії GDF Media Limited Дмитра Фірташа, виходячи з оціночної вартості $ 2,5 млрд.

 

7 лютого стало відомо, що Сергій Льовочкін стане партнером Дмитра Фірташа в купівлі медіагрупи «Інтер». Пану Льовочкіну належатиме частка 20%, яку він передасть в управління GDF Media Limited. Мажоритарним акціонером буде компанія Дмитра Фірташа.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
мы - тоже люди // 19.02.2013 10:26
Беня, пошто бросил бедных журналистов? Ты опер(атор), поэтому про творцов не думал?
Александр // 17.02.2013 19:11
Как то все равно кому принадлежит этот хламовый канал, как и большинство эфирных телеканалов. К сожалению большинство украинских телеканалов превратились в мусор за исключением некоторых нишевых.
boss // 15.02.2013 19:01
"Вам шашечки , или ехать ?"... Так вот : Бенкендорф - это ЕХАТЬ , а все остальные -ШАШЕЧКИ !
гуля // 15.02.2013 17:54
"Справедливость" от передачи к передаче "набирает обороты". Анна Безулик справедливо не дает разгуляться демагогам. Краткость - сестра таланта, и пусть гости студии укладываются во временной лимит. Не умеете говорить, а умеете "базарить" - идите к Савику. Он никого не останавливает. Хорошо, что на последней передаче у него не было этих теток - Инны и Елены Б (только как же мы без Олейника !).
ron // 15.02.2013 17:05
Безлюдная талантливая тетка, и чего она с собой эту бездарь Ионову тягает. Та ей накреативит. Онаж ничегошеньки делать не умеет, только орет с выпученными глазами. От везет дуре Ионовой, така талантливая подружка всю жизнь за собой тягает и должности дарит. Ну талант и менеджерские навыки безлюдной вытянуть и бездарную Ионову и нафталин Киселева. Ну Аня и Беня, давайте, удачи вам, даже с таким грузом.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»