Київська державна регіональна телерадіокомпанія стала «Центральним каналом»
29.12.2012 15:32
Логотип ТРК змінений на ЦК

У новий 2013 рік Київська державна регіональна телерадіокомпанія (КДР ТРК) входить з новою назвою: відсьогодні телеканал називається «Центральний канал». Відповідно логотип ТРК, який був раніше розміщений у правому нижньому куті екрану, змінено на ЦК і розміщено в правому верхньому куті.  Про це «Телекритиці» повідомив генеральний директор КДР ТРК Олександр Савенко.

 

«Хто звик до логотипу ТРК і тепер побачить ЦК, нехай не лякається. Це нове обличчя старого каналу», - зазначає Олександр Савенко.

 

За словами пана Савенка, два з половиною роки тому процент охоплення в аналоговому сигналі каналу становив 19 %  території  Київської області, зараз - 72%. «На сьогоднішній день тільки північ області залишається не охопленою сигналом», - сказав пан Савенко.

 

Як повідомив генеральний директор, канал наразі працює в чотирьох стандартах: аналоговому, цифровому, супутниковому і кабельному.

 

«Цифровий сигнал ми передаємо через супутник, і його можуть приймати у Фінляндії, Швеції і в Норвегії - тобто  практично у всій Європі, а також у Мальті, Єгипті, Алжирі та Марокко. Кабельним сигналом нам вдалося охопити фактично всі найбільші промислові і районні міста області. Ми на цьому не зупиняємося і заключаємо угоди з кабельними операторами з інших регіонів України. Сьогодні потенційна глядацька аудиторія нашого каналу становить 9,5 млн абонентів, які мають кабельне телебачення. Причому за межами території Київської області глядачів більше, ніж на Київщині, приблизно 5,5 млн. Нас дивляться в Харкові, Одесі, Донецьку, Запоріжжі і Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську та інших містах», - сказав Олександр Савенко.

 

До зміни назви і логотипу канал готувався приблизно півтора роки. Назву «Центральний канал» обрано через те, що редакція КДР ТРК знаходиться на центральній вулиці Києва - Хрещатику, і по суті є центральним каналом для решти обласних ДТРК. «Авторські права ми оформили. Документи в Нацраду на новий логотип направили, і з моменту подачі заявки маємо право його використовувати», - зауважив Олександр Савенко.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Гость с юга. // 03.01.2013 15:13
Там есть очень качественные программы. Если что...
Karleta // 30.12.2012 22:01
Телекритика! Проверяйте ваши данные!!! Только в Макаровском районе этот канал смотрят 225 миллионов человек!!! Я уже не говорю про всю Украину!
// // 30.12.2012 10:48
Тоді вже УКВ радіо треба назвати Центральний радіоканал України, "Майдан" якось неактуально.
Monro // 29.12.2012 21:05
Насмешили 5,5 млн, самый популярный канал в стране и на Марсе смотрят и на Луне, ЦТ
askold // 29.12.2012 17:08
двбт2 похоронили задолго до его рождения. нечего обсуждать.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»