Безулик може замінити Кисельова?
20.12.2012 16:39
«Інтер» веде переговори з Безулик

Телеканал «Інтер» веде переговори з телеведучою Анною Безулик щодо запуску нового суспільно-політичного ток-шоу, під яке вже будується студія. Про це повідомляють джерела «Телекритики».

 

Як писала тиждень тому «Дуся», з Нового року «Інтер» не має наміру продовжувати контракт з Євгенієм Кисельовим, чиє місце може зайняти «одна відома українська телеведуча». Крім того «Інтер» може запустити й інші програми суспільно-політичної тематики з новими телевізійними обличчями.

 

У прес-службі каналу «Інтер» інформацію не коментують. Зв'язатися з пані Безулик «Телекритиці» поки не вдалося.

 

Як відомо, Анна Безулик веде авторське ток-шоу «РесПубліка» на 5-му каналі. За даними джерел «Телекритики», її контракт із 5-м каналом автоматично продовжується на наступний рік, якщо сторони не попередили одна одну за 2 місяці про розірвання. Поки що ні одна зі сторін про це не попереджала.

 

Однак новий сезон на «Інтері» зазвичай стартує наприкінці лютого, і до цього часу в Анни Безулик є можливість перейти з 5-го каналу.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Du-Du // 21.12.2012 10:49
врятли, скорее уж на 1+1, там мудро покупают всё, что хоть как-то интересно зрителю, а интер, увы, чем дальше, тем больше становится образцом того,как профукивается некогда успешный бизнес. В комплекте с Безулик там еще очень недостает самого мужского мужчины Илащука и субботнего вечернего гранд-шоу "Мелодия двох сердець"
MiKkO // 20.12.2012 23:33
Це хід конем) А куди ж пан Євген? Невже з України?
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:15 25.07.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»