Український National Geographic під керівництвом Ольги Вальчишиної виходитиме українською мовою
07.12.2012 15:20
Перший номер вийде в березні 2013 року

У березні 2013 року вийде перший номер української версії журналу National Geographic. Про це «Телекритиці» повідомила Юлія Стефанишина, генеральний директор видавництва Sanoma Media Ukraine - видавця журналу.

 

Головним редактором журналу стане Ольга Вальчишена (на фото), яка наразі обіймає посаду заступника головного редактора журналу «Фокус» (Український медіахолдинг). Хто ще працюватиме в українському National Geographic, поки не вирішено - пані Вальчишена приступає до її формування. Редакція розпочне свою роботу в січні.

 

National Geographic в Україні виходитиме українською мовою. «Це було рішення моє й Оліне», - повідомила пані Стефанишина.

 

Журнал традиційно виходитиме щомісяця, орієнтовна вартість - 25-35 гривень, як у всіх видань Sanoma Media Ukraine. «National Geographic розрахований на розумних, мислячих людей, не керівників, здебільшого на чоловіків, але відсотків 20, думаю, буде й жіночої аудиторії», - описує майбутню аудиторію пані Стефанишина.

 

Основний контент National Geographic буде мережевим, оскільки над матеріалами працює міжнародна команда, яка здійснює наукові експедиції по всьому світу. До обов'язків української редакції входитиме відбір з архівів National Geographic Society матеріалів, які можуть бути цікавими українському читачеві, відбір українських матеріалів і фотографій «Я впевнена що в нас буде великий пул фотографів, - говорить пані Юлія Стефанишина. - Редактору слід розуміти, що люди тут читають, чого не читають, вона формуватиме редакційну політику».

 

Sanoma Media Ukraine веде переговори про запуск української версії всесвітньо відомого журналу National Geographic протягом кількох років. Спершу запуск планувався на грудень 2008 року, потім його перенесли на березень-квітень 2009-го, але відклали на невизначений термін, до кінця економічної кризи. Восени 2010-го року видавництво відкликало ліцензію через нерентабельність цього проекту. Але згодом поновило переговори. За інформацією «Телекритики», у вересні 2012-го сторони досягли домовленості зі зміненими ліцензійними умовами.

 

Кілька років тому українське видання National Geographic вже існувало. Проте воно не мало в Україні власної редакції - його функція зводилася до розповсюдження, збирання й розміщення місцевої реклами. Обсяг рекламних надходжень був невеликим, тому видання закрили. Зараз в Україні розповсюджується російська версія видання.

 

«Телекритика»

 

Фото - Focus.ua

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Пилип з конопель // 12.01.2013 12:23
Чудово. Головне, не робити, як вони робили в "Фокусі" оці випуски "Красивої країни" - про деякі міста писали просто не виходячи з київської редакції, передираючи якійсь брєд з інтернета. Але якщо робитимуть якісно, буду читати. На відміну від "Фокуса".
Влад // 02.01.2013 23:08
Якщо українською, пидпишусь, обіцяю.
Вій // 09.12.2012 16:43
"Прекрасний проект" Український Тиждень - теж збитковий, здається. Та й не такий він прекрасний. Але справа дійсно не у мові - а у мудаках, про яких навіть зняли кіно
to Оксана // 08.12.2012 21:54
Новинар був нецікавим! Ось чому він провалився. Плюс, українська мова там була жахлива. Писали майже суржиком. Це неможливо було читати. Тому причина не в українській мові видання як такій, а в якості контенту. Український Тиждень - прекрасний проект. Газета Коментарі (українською мовою) теж багато років успішно продається. Просто ці видання якісно зроблені. А Новинар був відстійним продуктом. Тому не треба цих безглуздих асоціацій!
Оксана // 08.12.2012 16:36
Согласна, наши люди не готовы покупать журналы по 25-30 грн, тем более на украинском. Ну конечно тиражи будут раздувать, рассказывать рекламодателю что журнал продается, но быть этого не может. Новынар уже повыходил на украинском. Та же участь ждет и нг
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»