«Телекритика» запустила інтерактивну мапу порушень прав журналістів
04.12.2012 12:48

Громадська організація «Телекритика» запустила проект pravo.mediasapiens.ua, який висвітлює випадки порушень прав журналістів і надає безкоштовні юридичні консультації тим медійникам, які цього потребують.      

    

Мета проекту - привернути увагу громадськості до фактів цензури і випадків порушення прав журналістів, а також - навчити працівників ЗМІ протидіяти тиску і захищати свої права.         Сайт містить інтерактивну мапу порушень прав українських журналістів, яка оновлюється у щоденному режимі. Будь-який інтернет-користувач може самостійно додати на мапу інформацію про порушення. Для цього слід скористатися спеціальною формою або надіслати інформацію на pravo@telekritika.kiev.ua. Дані про кожен випадок перевіряються модератором проекту, доповнюватися новою інформацією, документами, аудіо- або відео свідченнями. Якщо встановлено, що інформація про порушення не відповідає дійсності, модератор її видаляє.     Крім того, на pravo.mediasapiens.ua можна опублікувати журналістські матеріали, які піддалися цензурі з боку керівництва ЗМІ, власників або інших осіб. Для цього на електронну адресу pravo@telekritika.kiev.ua слід надіслати сам матеріал та описати обставини, за яких його публікацію було заборонено.Також кожен журналіст може отримати безкоштовну юридичну консультацію Тетяни Котюжинської, керівника Асоціації медіа-юристів, головного юрисконсультанта та члена правління Національної спілки журналістів України. Аби поставити питання, слід заповнити спеціальну форму. Відповідь буде надіслано протягом доби. 

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
UTC // 04.12.2012 18:16
Ось порушення прав журналістів. 27 листопада виповнилося 65 років Ноябрьову Іллі (справжнє прізвище - Шмуклер). А він продовжує працювати головним продюсером на НТКУ. На його місці міг бути молодий журналіст. А Ноябрьов досяг граничного віку для держслужбовця, нехай іде на пенсію. Телекритико, розберись з порушенням законодавства.
olya // 04.12.2012 16:37
ходят слухи, с ubr сегодня уволили 20 чел
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»