Ганна Герман звинуватила «Українську правду» в «джинсі»
15.11.2012 16:52
Пані Герман переконує, що не муштрувала студентів перед зустріччю з Януковичем і вимагає спростувань

Новину про те, що перед зустріччю Віктора Януковича із лідерами студентських об'єднань в Адміністрації президента провели репетицію, першою надрукувала газета «Коммерсантъ-Україна», іще кілька видань, серед яких була і «Українська правда», передрукували повідомлення з посиланням на першоджерело.

 

В новині йшлося про те, що за тиждень до зустрічі студентів-учасників попросили написати й узгодити тексти виступів, а напередодні зустрічі їх запросили на Банкову для генеральної репетиції, якою керувала радник глави держави Ганна Герман. Як відомо, зустріч з Віктором Януковичем відбулась 14 листопада.

 

У свою чергу, Ганна Герман висловила ЗМІ  своє обурення заголовком і змістом новини «Перед зустріччю з Януковичем молодіжних лідерів муштрувала Герман».

 

«Така інформація є провокацією і неправдою», - заявила вона «Українській правді».

 

«Ми справді мали десь двохвилинну розмову, я сказала їм: "Дякую, що ви прийшли на зустріч, і я сподіваюсь, що ви поставите президенту питання, які вас турбують..."», - пояснила пані Герман.

 

Через добу від імені Ганни Герман було розповсюджено «Відкритий лист журналістам і редакторам  «Української правди», в якому радник глави держави обурювалась тим, що видання не погодилося опублікувати її спростування. Радник поставила у приклад, що газета «Коммерсантъ-Україна» зняла неправдиву, за її думкою, інформацію. Підставою для спростувань або зняття новини пані Герман вважає обурені заяви на сайтах студентських організацій.

 

«Мені дуже прикро. Деякі засоби масової інформації справді страждають  засиллям джинси. На жаль, «Українська правда» не бажає тут бути винятком. Мені справді щиро жаль», - заявила Герман у своєму відкритому лісті.

 

Станом на 11 годину четверга в статті на сайті "Комерсанта-Україна" зникли згадки про Герман (але в друкованій версії вони є). 

 

Наразі «Українська правда» відкритий лист Герман не коментує. В той самий час на сайті видання опубліковано слова радника президента про те, що вона вважає опубліковану інформацію «провокацією і неправдою».

 

«Телекритика»

 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Ваха // 16.11.2012 09:31
Так Ганна Герман ж сама визнала факт: «Ми справді мали десь двохвилинну розмову, я сказала їм…» А вже вважати розмову емісара Банкової «милою бесідою» чи брутальним «прінуждєнієм к міру» - це справа того, хто трактує ситуацію. Факт викладено правильно, інтерпретація його – справа інша. «КомерсантЪ» елементарно засцяв, а «УП» вчинила абсолютно за стандартами: дала дві протилежні думки про той самий факт
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»