П’ятеро редакторів сайту УНІАН поскаржилися на цензуру гендиректора
26.10.2012 20:13

П'ятеро редакторів сайту УНІАН заявили про цензуру з боку генерального директора Вадима Осадчого. Відповідну заяву вони поширили увечері 26 жовтня.

 

«Сьогодні Генеральний директор УНІАН Вадим Осадчий довів до відома редакторів сайту УНІАН Любові Жаловаги і Валентини Романенко, що на підставі службової записки керівника інтернет-проектів УНІАН Миколи Кондратенка кожна з них оштрафована на 200 гривень за оприлюнення на сайті новини під заголовком "На Банковій - пікет: Януковичу принесли черевик з ялинкою"», - йдеться в заяві.

 

Штрафам, за словами співробітників, передувало розпорядження зняти новину із сайту. У новині йшлося про пікет під Адміністрацією президента на захист біличанського лісу. «Розмова з Кондратенком і Осадчим звелася до з'ясування питання "Навіщо ви зачіпаєте Януковича?"», - стверджують вони.

 

«Після нашої заяви про наміри оприлюднити зміст розмови і факти цензури на сайті керівництво, передчуваючи наслідки для себе, спочатку дало задній хід, а потім почало вдаватися до шантажу», - йдеться в заяві.

 

Журналісти вирішили оприлюднити цю інформацію: «Ми були свідомі, що зі зміною керівництва зміняться і правила гри, але ми, як могли, старалися зберегти обличчя сайту у надії на тимчасовість ситуації і на кращі часи. Сподіваємося, що цією заявою ми якраз це і робимо - наближаємо кращі часи».

 

Заяву підписали старший редактор сайту УНІАН Любов Жаловага, редактори сайту УНІАН Валентина Романенко, Наталія Овдієнко, Роман Романюк і більд-редактор УНІАН Наталія Негрей.

 

Генеральний директор УНІАН Вадим Осадчий поки що відмовився коментувати «Телекритиці» заяву підлеглих.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Сумно // 27.10.2012 11:05
І що сумно - їх таки дійсно звільнять ці пропартієрегіонівські шавки - осадчі, кондратенки, і т.д. - та ще й принизять чорним піаром та "вовчим квитком" на подальшу роботу в інших ЗМІ. І ніхто цим людям не допоможе.
ДимОК // 26.10.2012 21:47
Уволить писак за профнепригодность. Студентки почувствовали себя журналистами
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»