«Обком» відновлює роботу
11.10.2012 16:44
Без змін у редакції й контенті

Інтернет-видання «Обком» 12 жовтня відновлює свою роботу. Відповідне оголошення з'явилося на сайті «Обком».

 

Головний редактор Олексій Миронов підтвердив «Телекритиці» цю інформацію, відмовившись коментувати причини призупинення роботи сайту протягом понад місяця.

 

На поточному етапі змін у редакцій й контенті немає. «Увесь творчий колектив залишився працювати в редакції. Контент буде в тому ж стилі й ракурсі», - повідомив пан Миронов.

 

Головний редактор планує, що певні зміни на сайті можуть відбутися ближче до Нового року. «Можливо, ми змінимо дизайн», - пояснив пан Миронов.

 

На запитання, чи змінилися інвестори проекту, Олексій Миронов відповів, що в «Обкому» інвесторів не було, немає і не буде, це незалежний проект.

 

Нагадаємо, «Обком» призупинив роботу 5 вересня. Тоді Олексій Миронов відмовився коментувати «Телекритиці» причини призупинення, лише наголосив, що «жодного зовнішнього впливу з боку влади чи будь-кого немає». За словами журналістів, у видання були «проблеми внутрішнього характеру».

 

За інформацією «Української правди», «Обком» входив до «орбіти впливу» Індустріального союзу Донбасу (ІСД). Однак редакція це заперечувала.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
и опять эти сомнения // 19.10.2012 20:39
Увы, контент и стиль перестали быть обкомовскими. По крайней мере новостной ленты.
Партком // 12.10.2012 12:04
Судячи з того, що на "Обкомі" тепер крутиться реклама УНІАНу, і УНІАН також (крім "Телекритики") подав новину (яка не є важливою), що "Обком" реанімується, то напрошується простий висновок - сайт разом із Мироновим задешево купили "плюси", тобто Ткач. Ну що ж, у нього тепер завівся ще один сайт - зливний бачок.
Аяврік // 12.10.2012 08:16
На відміну від інших сайтів, від ОБКОМУ дістається на горіхи всім, незалежно від віросповідання і партійної приналежності.Тому і цікавий
Райан // 11.10.2012 22:04
Що, Партком, завидки беруть?)
Партком // 11.10.2012 20:37
Видання "Обком", створене парою донецьких навколожурналістів, випадково стало популярним після скасування кримінальної статті за наклеп у 2001 р. Автори завжди лишались в тіні, джерела фінансування - секрет, ніяку свободу слова ніколи не захищали, гучних розслідувань практично не проводили, але за дивним збігом обставин їхні ключові матеріали регулярно передруковували провідні онлайн-ЗМІ. Їхній стиль - це жлобське, на рівні плінтуса висміювання політики. Цим самим займається й "Українська правда", щоправда - лише в заголовках. Більше нічим "Обком" не цікавий.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»