За фактом побиття журналіста програми «Гроші» порушено кримінальну справу
29.09.2012 10:41
за частиною 1 статті 296 «Хуліганство»

Слідчий відділ Святошинського РУ столичної міліції порушив кримінальну справу за фактом побиття журналіста телепрограми «Гроші» каналу «1+1» Дмитра Волкова. Про це повідомляє відділ зв`язків з громадськістю ГУМВС України в Києві.

 

Справу порушено за частиною 1 статті 296 «Хуліганство», санкція якої передбачає арешт до 6 місяців або обмеження волі на термін до 5 років.

 

«Те, що причиною скоєння злочину послужила саме професійна діяльність журналіста, поки що не доведено. За порушеною кримінальною справою наразі збираються матеріали, проводиться досудове слідство», - зазначає ВЗГ ГУМВС України в Києві.

 

Як повідомляла «Телекритика», 26 вересня пана Волкова побили двоє невідомих. Наслідками інциденту стали зламана щелепа, гематома на голові.

 

Останні кілька місяців Дмитро Волков працював над темою «Земельний дерибан у Вишгородському районі», і саме з цією журналіст пов'язує напад.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Тарас // 29.09.2012 11:38
В межах своєї компетенції повідомляємо…як порушували наші права так і порушують! 24 Горе ж вам, багатіям, бо втіху свою ви вже маєте. 25 Горе вам, тепер ситим, бо зазнаєте голоду ви… 26 Горе вам, як усі люди про вас говоритимуть добре, бо так само чинили фальшивим пророкам батьки їхні! Лука 6.24-26 Сайт багатодітних: lukava-vlada.narod2.ru
    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    Всі коментарі
    НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»