Прокуратура обіцяє повідомити про результати перевірки нападу на Найєма завтра
09.08.2012 12:53
В останній день відведений для перевірки згідно із законодавством

10 серпня прокуратура завершить перевірку перевірка обставин за заявою журналіста «Української правди» Мустафи Найєма щодо нападу на нього охоронця одного з делегатів з'їзду Партії регіонів. Про це «Телекритиці» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

 

За інформацією прес-служби в цей день спливає десятиденний термін перевірки органами прокуратури заяви про злочин. Нагадаємо, Мустафа Найєм написав заяву щодо порушення ст. 171 і 296 КК України - умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналіста і хуліганство. Заяву прийняли у Дніпровському райвідділі 30 липня близько 23:00. 

 

Нагадаємо, Інцидент з Мустафою Найємом стався 30 липня. Охорона одного з делегатів з'їзду Партії регіонів побила журналіста, вибила в нього з рук телефон і видалила з нього зняте відео. Мустафа Найєм написав заяву в міліцію з приводу вчинених щодо нього порушень. Міліція передала справу Мустафи Найєма до прокуратури, а прес-секретар президента Дарія Чепак тримає її на контролі.

 

2 серпня Мустафа Найєм заявив, що стало відомим прізвище делегата з'їзду Партії регіонів - Калетник Микола Миколайович.

 

Незалежна медіа-профспілка України та Національна спілка журналістів України звернулися до міністра МВС Віталія Захарченка та генерального прокурора України Віктора Пшонки і створили групу швидкого реагування на інцидент із Мустафою Найємом.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:35 26.05.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»
  08:55 26.05.2016
  для «Телекритики»
  12:33 25.05.2016
  Алена Николенко для «Телекритики»