Відоме прізвище делегата з’їзду Партії регіонів, чия охорона «наїхала» на Найєма
02.08.2012 16:36
Микола Миколайович Калетник

Журналіст Мустафа Найєм заявляє про те, що стало відомим прізвище делегата з'їзду Партії регіонів, охорона якого побила журналіста, вибила в нього з рук телефон і видалила з нього зняте відео. Про це пан Найєм написав на своїй сторінці у Facebook.

 

«Сьогодні зранку моя колега, яка стала свідком подій, повідомила прокуратурі, що запам'ятала чотири цифри і літери держномера автомобіля, у якому їхав делегат-регіонал, - написав пан Найєм. - Добрі люди дізналися, що з усіх можливих комбінацій цих цифр тільки одна числиться за Мercedes 600 чорного кольору».

 

За даними журналіста, номер автомобіля - АА8193КО, власник - Калетник Микола Миколайович, 1943 року народження.

 

«Який він має стосунок до голови аграрного комітету (Калетник Григорій Миколайович) чи голови митниці (Калетник Ігор Григорович), і чи має взагалі, мені невідомо», - наголосив пан Найєм.

 

Мустафа Найєм уточнив «Телекритиці», що бачив через затемнене лобове скло в машині людину, яка сиділа на задньому сидінні. «Як мені здається, це був чоловік», - зазначив журналіст.

 

Слід зазначити, що у ЗМІ відомий Микола Миколайович Калетник - колишній директор ДП «Чорнобильліс», батько члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Оксани Калетник (Єлманової) і брат народного депутата Григорія Калетника.

 

Також журналістові вже відомий номер і власник автомобілю охорони, про що він повідомляв раніше «Телекритиці». Усі ці дані вже є в розпорядженні прокуратури, куди скеровано справу.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»