Засновники «Львівської газети» зобов’язалися не втручатися у редакційну політику
10.07.2012 19:31
Газета підписала із засновниками угоду про засади редакційної політики

9 липня головний редактор та директор «Львівської газети» Ігор Гулик і представник засновника - директор ТОВ «Енергія-консалтинг» Володимир Співак підписали угоду про розподіл виробничих стосунків та гарантій незалежності редакційної політики «Львівської газети». Про це «Телекритику» повідомив Ігор Гулик.

 

Документ передбачає зобов'язання засновника не втручатися у виробничий процес редакції інакше, ніж через внесення змін до засад редакційної політики або шляхом встановлення чітких фінансових показників. Під втручанням також розуміється заборона на висвітлення окремих тем та осіб. З іншого боку, редакція (в особі усіх штатних працівників) має дотримувати засад редакційної політики, що є складовою частиною угоди, та викладених у них етичних стандартів.

 

Сторони, що підписали документ, розцінюють його як додаткову гарантію незалежності, незаангажованості та об'єктивності журналістської праці та закликають колег з інших видань вчинити такі ж кроки.

 

Текст угоди про розподіл виробничих стосунків та гарантій незалежності редакційної політики «Львівської газети» і засад редакційної політики буде оприлюднено на сайті видання.

 

Нагадаємо, що видання належить інвестиційній компанії «Енергія консалтинг», яку пов'язують зі львівськими бізнесменами - братами Дубневичами.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
olenka // 10.07.2012 22:02
!Не смішіть мої калоші! Та власник Гулика Дубневич не уявляє, що таке честь і незалежна журналістика. Фількіна грамота.... Гулик, шкода тебе.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»