Бенкендорфа звинуватили в присвоєнні ідеї телепроекту з Королевською, затвердженого Шуваловим
14.06.2012 14:55
Тележурналісти придумали для НТКУ формат програми «Народний кандидат», затвердили його в Шувалова і допрацювали з Пилипцем

Тележурналіст Євгенія Цвєтанська заявила, що формат програми «Народний список» з Наталією Королевською, яку запускає Перший національний і «Савік Шустер студія», зроблений за її ідеєю, затвердженою політтехнологом Ігорем Шуваловим. Про це вона повідомила в коментарі «Телекритиці».

 

Телепроект під робочою назвою «Народний кандидат» нещодавно придумали Євгенія Цвєтанська із журналістом ICTV Володимиром Горковенком і затвердив політтехнолог Ігор Шувалов (неофіційний радник глави Адміністрації президента), стверджує журналістка. «Володимир Горковенко розмовляв з Ігорем Шуваловим щодо цього проекту. І Шувалов дав добро, щоб він виходив на НТКУ. Після цього зібрались я, Володимир Горковенко та Олександр Пилипець (шеф-редактор новин «Інтера». - ТК) і ми склали концепцію цієї програми», - розповіла пані Цвєтанська.

 

Володимир Горковенко підтвердив «Телекритиці» цю інформацію. Зустріч з обговорення проекту відбулася ще в середині квітня.

 

«На зустрічі Ігор Шувалов сказав, що Наталія Королевська може потягнути цей проект», повідомила пані Цвєтанська.

 

Євгенії Цвєтанській вдалось отримати сценарій проекту Першого національного «Народний список». Він майже не відрізняється від сценарію програми, придуманої нею, стверджує журналістка. «Олександр Пилипець взявся віднести цей проект Єгору Бенкендорфу. Далі мені повідомили, що цей проект не знайшов спонсорів і не буде реалізований. Я сумніваюсь, що це збіг», - додала Євгенія Цветанска. Авторські права на сценарій своєї програми журналістка не реєструвала.

 

«Телекритика» очікує на коментар генерального директора НТКУ Єгора Бенкендорфа з приводу ситуації довкола проекту «Народний список».

 

Нагадаємо, політичний телепроект «Народний список» на замовлення НТКУ виробляє «Савік Шустер студія». Ведучим стане Савік Шустер. Суть програми полягає в змаганні молодих активістів за звання народного кандидата, переможець якого отримає місце в партійному списку Наталі Королевської.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Гусь-хрустальный // 20.06.2012 20:51
Очередная попытка укратьс мою идею.Я придумал все проекты,а их у меня украли
boss // 18.06.2012 15:17
Гайковёрт , роди идею , запатентуй , (50гр), и жди пока укурадут. НАЖИВЁШЬСЯ,,,,
UDDSI // 16.06.2012 08:45
идею невозможно украсть. На идею нет копирайта в принципе. Нельзя запатентовaть идею колеса, или ложки, или мобильной связи.
Гайковерт // 15.06.2012 15:45
Умильное зрелище (или чтиво)... Тролли уводят разговор в сторону от воровства Бенкендорфом идеи проекта. И похоже это у них получается. Никто не обсуждает факт ВОРОВСТВА идеи, но все обсуждают Королевскую, которая и так всем надоела. Что, неуважаемые тролли, денежка отрабатывается?
Фигня // 15.06.2012 11:47
Идея -го...но...За что драка? Старье Пилипец енд компани насочинали фигню ...А вони здесь на полстраницы.А Беня-еще тот..Стоят друг друга.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»