Деркач висловив Азарову обурення непрозорим розподілом цифрових ліцензій
12.01.2012 17:47

Народний депутат Андрій Деркач на зустрічі прем'єр-міністра Миколи Азарова з фракцією Партії регіонів висловив обурення непрозорим розподілом ліцензій на цифрове мовлення, унаслідок чого його телекомпанія «Ера» не отримала ліцензії. Про це пише «Українська правда» з посиланням на власні джерела.

 

Андрія Деркача підтримав народний депутат Ярослав Сухий, який сказав, що після того, як у ліцензіях відмовили багатьом регіональним телекомпаніям, годі сподіватися на їхню лояльність на парламентських виборах.

 

Загалом, за свідченнями джерел УП, зустріч прем'єра з фракцією проходила на підвищених тонах, і главу уряду звинуватили в саботажі реформ.

 

Нагадаємо, ТРК «Ера» оскаржила результати цифрового конкурсу, але 12 січня суд відмовив у задоволенні позовних вимог. 

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Симферополь // 18.03.2012 19:01
Эра - отличная телекомпания. Жаль что их и ТВИ и 2+2 нет в сетке вещания сеонбуда. Зачем туда напхали разные фешены и банковские новости на пару с какими то эскулапами и НЛОми ? Зачем смотреть на клизму или банковские сводки в HD ?
EURONEWS // 12.01.2012 20:42
Даешь домашнее ТВ Деркача - ЭРУ в цифру ! Пусть он дома "ЭТО" смотрит в супер качестве. Поскольку кроме Андрея ЭРУ никто уже давно не смотрит
    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    Всі коментарі
    НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»