«Зеонбуд» встановить кодування Irdeto
06.01.2012 13:17

Провайдер цифрових мультиплексів ТОВ «Зеонбуд» упродовж січня 2012 року встановить систему умовного доступу Irdeto CAS з програмною технологією Irdeto Cloaked CA (безкарткове рішення) у мультиплексах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5. Відповідний договір на постачання та використання саме цієї системи «Зеонбуд» уклав з компанією Irdeto B.V.

 

Про це повідомляє Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, яка отримала офіційне підтвердження від «Зеонбуду».

 

За інформацією регулятора, при встановленні системи умовного доступу збережеться можливість надання населенню відкритого і безкоштовного доступу до 32 телепрограм.

 

Нагадаємо, що вставити систему умовного доступу та закодувати цифровий сигнал «Зеонбуду» порекомендувала Нацрада своїм рішенням 12 жовтня, підтримавши відповідну пропозицію Державного комітету телебачення і радіомовлення, який відповідатиме за забезпечення населення соціальними сет-топ-боксами.

 

На думку Нацради, впровадження кодування виключить можливість продажу населенню сет-топ-боксів низької якості, які не відповідають вимогам стандарту DVB-T2/НD. Також це сприятиме отриманню інформації про кількість поширених сет-топ-боксів та їх фактичний розподіл у регіонах, що необхідна для ухвалення рішення про відключення аналогового телемовлення. «Впровадження цієї системи певною мірою унеможливить зловживання під час розподілу в 2012 році приймачів цифрового сигналу за рахунок коштів Державного бюджету для малозабезпечених верств населення», - вважають у Нацраді.

 

Натомість експерти критично поставилися до ідеї закодувати сигнал. На їхню думку, це створює передумови до монополізації ринку виробництва та постачання сет-топ-боксів. При впровадженні системи умовного доступу за бортом «цифровізації» залишаються виробники телевізорів. Крім того, кодування сигналу може свідчити про намір у майбутньому зробити доступ до каналів (або їх частини) платним.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Владимир // 01.10.2012 13:42
Кодирования для исключения появления на рынке не качественных приставок, а после еще и продажа САМ - модулей для этих же не качественных приставок. - Либо там полные маразматики,- что врятли... - Скорей всего тупое отмывание денег, на предоставлении только той фирмы, что платит им откат, и переплаты каждого клиента за подключение (Только их приставки иль САМ-модули)... Да здравствует демократия...
Капітан Україна // 20.03.2012 13:50
Добре в кого старі телевізори, що не підтримують DVB-T2, куплять собі китайські ресивери по "доступній" ціні (за кілька місяців), і будуть насолоджуватись переглядом "безкоштовної" цифри. А от щасливі власники сучасних телевізорів, ще довго будуть чекати на свої САМ-модулі. Зеонбуд ще навіть не знає хто їх вироблятиме.
Lexx // 22.02.2012 00:53
Господа. Давайте выскажем своё мнение к кодированию сигнала цифрового эфирного телевидения на страничке Нацрады в Фейсбуке: http://www.facebook.com/NacRada?ref=ts ПРЕДЛАГАЮ НАЦРАДЕ ОТМЕНИТЬ СВОЁ РЕШЕНИЕ О КОДИРОВАНИИ 32 БЕЗПЛАТНЫХ ТЕЛЕКАНАЛОВ!
Вася // 11.02.2012 20:47
Они полные дебилы, завезли star trackT-2 без HD, аговорят что "На думку Нацради, впровадження кодування виключить можливість продажу населенню сет-топ-боксів низької якості, які не відповідають вимогам стандарту DVB-T2/НD", идиоты и полные отморозки, продавать такие ресиверы по 800 грн.
viewer // 11.01.2012 12:23
Уважаемые специалисты! Нужно срочно в подарок слим-олигарху местного значения купить мобильный терминал. Где купить мобильный телефон с Т2 и с декодером ? А то если не будет подарок работать даст команду закатать в асфальт...
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»