Найєм вважає слова Януковича не погрозою, а промахом прес-служби
21.12.2011 13:56

Журналіст «Української правди» Мустафа Найєм не вважає погрозою слова президента Віктора Януковича «Я вам не заздрю». Про це він повідомив у коментарі «Телекритиці».

 

Сьогодні, 21 грудня, під час підсумкової прес-конференції Віктора Януковича Мустафа Найєм запитав Януковича по те, чому життя президента, на відміну від інших громадян, покращується. Адже він має змогу орендувати дорогий вертоліт та розбудовувати Межигір'я через компанії, які контролює його син.

 

У відповідь Віктор Янукович сказав, що має дуже мало часу для насолоди: «Учора, наприклад, я близько третьої годин ночі приїхав додому, і сьогодні встав о шостій ранку. Позавчора було дещо раніше Тому про яке солодке життя ви говорите, я не знаю, і обговорюєте тему моєї родини. Я вам хочу сказати, що я вам не заздрю». А після цього він додав: «Ми з вами один одного добре знаємо й розуміємо... Інше додумаєте самі».

 

У коментарі «Телекритиці» Мустафа Найєм назвав таку відповідь невдалим кроком прес-служби президента: «Якщо іронізувати, то невідомо, що гірше: щоб він мені заздрив чи не заздрив. З того, що я знаю, коли комусь заздрять, це дуже погано для них закінчується. Я розцінюю його слова, як промах прес-служби. Оскільки вони могли підготувати відповіді на запитання про Межигір'я, вертоліт, але не зробили цього».

 

Він запевнив, що не розцінює ці слова як погрозу: «Це, можливо, якась обмовка за Фрейдом. Головне, щоб це не стало вказівкою до людей з його оточення, які на сьогодні вважаються його прихильниками».

 

 

 «Телекритика»

Фото Павла Довганя

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
людмила // 21.12.2011 20:47
"Единственный журналист -патриот", как раз таки наоборот, продажный журналист, который пляшет под дудку БЮТа
Володимир // 21.12.2011 20:43
БРАВІСССССССССССССІМО, МУСТАФА! чивокуня СПІЙМАВСЯ НА ГАК!
Кернес // 21.12.2011 15:01
Это проблемы прикольного образования. Он хотел сказать: жизнь у меня нелегкая, сплю по три часа и вы мне не завидуйте, ведь я вам не завидую. А получилось очень смешно)))))))
Татьяна // 21.12.2011 14:50
Стыдно было смотреть как президент страны не может ответить на свой вопрос. А если ему наслаждаться некогда.тогда ему зачем сколько. Молодец Мустафа. Настоящий пример для всех журналистов. Единственный журналист -патриот
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»