Переможці конкурсу на регіональну цифру (ПОВНИЙ СПИСОК)
18.08.2011 01:10

16 та 17 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визначила переможців конкурсу на вільні місця в цифровому мультиплексі МХ-5 із регіональним покриттям.

 

На конкурс було виставлено по 4 частоти в кожному зі 165 міст, де поставлять передавачі «Зеонбуду», провайдера багатоканальних телемереж.

 

Загалом від 182 претендентів на місцеве і регіональне мовлення надійшло 1040 заяв. Повний список претендентів можна переглянути у порядку денному засідання на сайті Нацради.

 

Найбільше частот отримали такі компанії:

 

Канал UBR в особі ТОВ «ЄС Продакшен груп» (переміг в 11 обласних центрах: Києві, Львові, Харкові, Вінниці, Сімферополі, Полтаві, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові);

 

ТОВ «Партнер ТБ» (перемогло у 5 областях західної і центральної України: Вінницькій, Івано-Франківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій);

 

ТОВ «ТВ Вибір» (стало переможцем у 5 областях західної України: Волинській, Закарпатській, Львівській, Рівненській, Тернопільській);

 

ТОВ «Новий формат ТВ» - 5 областей сходу країни: Донецька, Луганська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська;

 

ТВ «Аріадна ТВ» - 5 центрально-північних областей: Житомирська, Київська (+Київ), Чернігівська, Полтавська, Сумська;

 

ТОВ «Лідер ТВ» - 4 південні області: АР Крим, Кіровоградська, Миколаївська, Херсонська.

 

Чи не єдиний не охоплений цією шісткою регіон - Одеський.

 

 

Повний перелік переможців конкурсу

 

Вінницька область

 

Місце розташування передавальної станції

Потужність передавачів (запланована провайдером)

кВт

Переможці

Баланівка

1

1. ДО „Вінницька ОДТРК „Вінтера", м. Вінниця

2. ТОВ „ПАРТНЕР ТВ", м. Київ

3. Міське комунальне підприємство - Інформаційно-телевізійне агентство „Віта", м. Вінниця

Володимирівка

0,5

Погребище

0,1

Ямпіль

0,2

Вінниця

1

1. ДО „Вінницька ОДТРК „Вінтера", м. Вінниця

2. ТОВ „ПАРТНЕР ТВ", м. Київ

3. ТОВ „ЄС Продакшен груп", м. Київ

4. Міське комунальне підприємство - Інформаційно-телевізійне агентство „Віта", м. Вінниця

 

Також на вінницьку частоту претендували ТОВ «Гравіс» (канал «Сіті»), «Медіа сервісез Україна» та інші компанії.

 

Волинська область

 

Горохів

0,2

1. ДП „Телерадіокомпанія „Аверс" ВАТ „Корпорація „Аверс", м. Луцьк Волинська обл.

2. Волинська ОДТРК, м. Луцьк Волинської обл.

3. ТОВ „ТВ ВИБІР", м. Київ

Ковель

1

Луцьк

0,2

Любешів

0,1

Нововолинськ

0,1

Шацьк

0,1

 

Також на місця претендували ТОВ «ТРК „Третій регіон"», ТОВ «Медіа сервісез Україна», ТОВ-ТРК «Міст ТБ» (ZIK), ТОВ «Гравіс» (канал «Сіті»), «Інформаційна студія Полісся ТВ», ТРК «Люкс» (канал «24»), ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

Дніпропетровська область

 

Перещепине

0,2

1. ПрАТ „Телевізійна служба Дніпропетровська", м. Дніпропетровськ

2. Дніпропетровська ОДТРК, м. Дніпропетровськ

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

Першотравенськ

0,2

Вільногірськ

0,2

Гупалівка

0,1

Китайгород

0,1

Орли

0,2

Дніпропетровськ

1

1. ДП „Телерадіокомпанія „Стерх" ТОВ „Природні інвестиції", м. Дніпропетровськ

2. ПрАТ „Телевізійна служба Дніпропетровська", м. Дніпропетровськ

3. Дніпропетровська ОДТРК, м. Дніпропетровськ

4. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

Жовті Води

0,2

1. ПрАТ „Телевізійна служба Дніпропетровська",

м. Дніпропетровськ

2. Дніпропетровська ОДТРК, м. Дніпропетровськ

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

4. ТОВ Телерадіокомпанія „Жовта річка", м. Жовті Води Дніпропетровської обл.

Кривий Ріг

1

1. ПрАТ „Телевізійна служба Дніпропетровська",

м. Дніпропетровськ

2. Дніпропетровська ОДТРК, м. Дніпропетровськ

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

4. КП Телерадіокомпанія „Рудана", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл.

Нікополь

0,1

1. ПрАТ „Телевізійна служба Дніпропетровська",

м. Дніпропетровськ

2. Дніпропетровська ОДТРК, м. Дніпропетровськ

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

4. ДП „Телерадіокомпанія „Стерх" ТОВ „Природні інвестиції", м. Дніпропетровськ;

Орджонікідзе

0,1

1. ПрАТ „Телевізійна служба Дніпропетровська",

м. Дніпропетровськ

2. Дніпропетровська ОДТРК, м. Дніпропетровськ

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

4. ПП „Телерадіокомпанія „Атлант", м. Апостолове Дніпропетровської обл.

Павлоград

0,1

1. ПрАТ „Телевізійна служба Дніпропетровська", м. Дніпропетровськ

2. Дніпропетровська ОДТРК, м. Дніпропетровськ

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

4. КП „Павлоградська телерадіокомпанія" Павлоградської міської ради, м. Павлоград Дніпропетровської обл.

.

 

Також на ці місця свої кандидатури пропонували: ТОВ «ТРК „ТЕТ-Дніпропетровськ"» (власник компанії телеканал ТЕТ та «ТЕТ-продакшн»), ТОВ ТРК «Українсько-польське радіо та телебачення "Співдружність"», ТОВ «ТРК "Епсілон ТВ"», ТОВ «Телекомпанія "Автор ТВ"», ТОВ «Інтерком-інвест», ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ТОВ «Телевізійна компанія "Приват ТБ Дніпро"», ПрАТ «Українська незалежна ТРК "Заграва"» (Перший діловий), ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR), ДО «Криворізька регіональна державна ТРК "Криворіжжя"», ТРК «Кварц», ТРК «МГОК TV», ДП публічного акціонерного товариства «Марганець кий гірничо-збагачувальний комбінат».

 

Донецька область

 

Андріївка

0,5

1. Донецька ОДТРК, м. Донецьк

2. ТОВ „Телерадіокомпанія „Україна", м. Донецьк

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

Торез

0,2

Костянтинівка

0,05

Артемівськ

0,05

1. Донецька ОДТРК, м. Донецьк

2. ТОВ „Телерадіокомпанія „Україна", м. Донецьк

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

4. ТОВ „Телерадіокомпанія „6 канал", м. Горлівка Донецької обл.

Донецьк

2

1. Донецька ОДТРК, м. Донецьк

2. ТОВ „Телерадіокомпанія „Україна", м. Донецьк

3. ПП „БІТІВІ-КОМПАНІ", м. Донецьк

4. ТОВ „Телерадіокомпанія „Юніон", м. Макіївка Донецької обл.

Красноармійськ

0,2

1. Донецька ОДТРК, м. Донецьк

2. ТОВ „Телерадіокомпанія „Україна", м. Донецьк

3. ТОВ „Скіф-2", м. Костянтинівка Донецької обл.

4. ТОВ „Телевізійна компанія „Орбіта", м. Красноармійськ Донецької обл.

Маріуполь

0,5

1. ТОВ „Телерадіокомунікаційна компанія „Сигма", м. Маріуполь Донецької обл.

2. Донецька ОДТРК, м. Донецьк

3. ТОВ „Телерадіокомпанія „Україна", м. Донецьк

4. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

 

Також на місця у мультиплексі МХ-5 у Донецьку претендували: ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ТОВ «Компанія інформації радіотелекомунікації „ТОР"», (м. Слов'янськ Донецької обл), ТОВ «ТРК "САТ-плюс"», ТОВ «ТРК 6 канал», ТОВ ТРК «АРТ-ТБ», ПраТ «Українська незалежна ТРК „Заграва"» (Перший діловий), ТОВ «ЄС Продакшн груп», ТРК «Глас», ПП «Бітіві-компані», ТОВ «Телебачення "Капрі"», ТОВ «Скіф-2», ТОВ ТРК «Сигма», ТОВ «Телерадіоорганізація "Маріупольське телебачення"», ТОВ «Телерадіокомпанія "ТВ-7"», Телебачення «Капрі» (м.Красноармійськ).

 

Житомирська область

 

Андріївка

1

1. Житомирська ОДТРК, м. Житомир

2. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

3. ТОВ „Телерадіокомпанія „Союз-ТВ", м. Житомир

Бердичів

0,2

1. Житомирська ОДТРК, м. Житомир

2. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

Малин

0,2

Овруч

0,5

Олевськ

0,5

Попільня

0,2

Брусилів

0,1

Коростень

0,1

1. Житомирська ОДТРК, м. Житомир

2. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

3. КП Коростенської міської ради „Творче об'єднання „Коростеньмедіа", м. Коростень Житомирської обл.

Новоград-Волинський

0,2

1. Житомирська ОДТРК, м. Житомир

2. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

3. ПП „Студія калина", м. Новоград-Волинський Житомирської обл.

 

Також на перемогу претендували: ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ТОВ «Телескоп», ТОВ «ЄС Продакшен груп», ТОВ «Телескоп» (м. Житомир).

 

Закарпатська область

 

Мукачеве -Великий Березний (працюють в мережі)

0,1

1. Закарпатська ОДТРК, м. Ужгород Закарпатської обл.

2. ДП Телерадіокомпанія „Мукачево („М-Студіо"), м. Мукачеве Закарпатської обл.

3. ТОВ „ТВ ВИБІР", м. Київ

4. Приватне мале підприємство „Телерадіокомпанія Даніо", с. Баранинці Закарпатської обл.

0,05

Рахів

0,05

Свалява

0,1

Ужгород

0,2

Хуст

0,5

 

Претендували на місця у мультиплексі: ТОВ ТРК «Міст ТБ» (Zik), ТОВ «Медіа сервісез Україна», ТОВ «Регіональна телевізійна компанія „Хуст"», ТОВ «Гравіс» (канал «Сіті»), ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

Запорізька область

 

Бердянськ

0,1

 

1. Запорізька ОДТРК, м. Запоріжжя

2. ТОВ „Запорізька незалежна телерадіокомпанія „ТВ-5", м. Запоріжжя

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

4. ПрАТ „МЕДІАГРУП НОВІ ПРОЕКТИ", м. Краматорськ Донецької обл.

 

Комиш Зоря

0,5

Мелітополь

1

Оріхів

0,2

Запоріжжя

0,5


 

 

 

 

 

 

 

Окрім цих команій участь у конкурсі брали: ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ТОВ «Телерадіокомпанія „Алекс ТВ"», КП «Бердянська міська телекомпанія „ТБ-Бердянськ"» Бердянської міської ради, ТОВ «Телерадіокомпанія „ЮГ"», ПрАТ «Телерадіокомпанія „Алекс"», м. Запоріжжя, КП «Муніципальна телевізійна мережа», ДП ТРК «НБМ-Запоріжжя», ТОВ «Телерадіокомпанія „Алекс ТВ"», ПрАТ «Українська незалежна телерадіокомпанія „Заграва"» (Перший діловий), ТОВ «ЄС Продакшен груп», ТОВ «Запорізька незалежна телерадіокомпанія „ТВ-5"», ТОВ «ТВ-альянс» (місто Мелітополь).

 

Івано-Франківська область

 

Дебеславці -Микуличин (Рокита Велика) (працюють в мережі)

0,1

1. ТОВ „Телерадіокомпанія РАІ", м. Бурштин Івано-Франківької обл.

2. Івано-Франківська ОДТРК, м. Івано-Франківськ

3. ТОВ „ПАРТНЕР ТВ", м. Київ

0,1

Івано-Франківськ

0,5

1. Івано-Франківське обласне телебачення „Галичина", м. Івано-Франківськ

2. ТОВ „Телерадіокомпанія РАІ", м. Бурштин Івано-Франківької обл.

3. Івано-Франківська ОДТРК, м. Івано-Франківськ

4. ТОВ „ПАРТНЕР ТВ", м. Київ

Долина

0,2

 

На місця у мультиплексі претендувала ще низка компаній: ПП «Телерадіокомпанія „НТК"», м. Коломия, ТОВ-ТРК «Міст ТБ» (телеканал Zik), ТОВ ТРК «3-Студія», ТОВ «Медіа сервісез Україна», МКП ТРК «Вежа», КП Державна студія «Калуське міське телебачення», ТОВ «Гравіс» (телеканал «Сіті»), ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс» (канал 24), ТОВ «ЄС Продакшен груп (UBR). КП «Калуська районна ТРО „Незалежність"» Калуської районної ради зняла свою заявку з конкурсу.

 

Київська область:

 

Міста Березань, Біла Церква, Богуслав, Кагарлик, селище міського типу Володарка (потужність - 0,2 КВт):

 

ДО «Київська державна регіональна телерадіокомпанія»,

ТОВ «Аріадна ТВ».

 

Київ (потужність 2 КВт):

 

ДО «Київська державна регіональна телерадіокомпанія»,

ТОВ «Аріадна ТВ», ДКП «Телерадіокомпанія „Київ"»,

ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

Також претендували: ТОВ «Медіа сервісез Україна», ТОВ-ТРК «Міст ТБ», ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс» (канал «24»), ПрАТ «Українська незалежна телерадіокомпанія „Заграва"» (Перший діловий), ВАТ «Телекомпанія „Фаворіт ТВ"» (Харків), ТОВ «Телерадіокомпанія «Епсілон ТВ» (Харків), ТОВ «Інтерком-інвест» (Харків).

 

Кіровоградська область

 

Кіровоград

1

1. Кіровоградська ОДТРК, м. Кіровоград

2. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

3. ТОВ „Телерадіокомпанія TTV", м. Кіровоград

Новоархангельськ

0,2

1. Кіровоградська ОДТРК, м. Кіровоград

2. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

Новомиргород

0,1

Новоукраїнка

0,2

Устинівка

0,2

Олександрія

0,5

1. ТОВ Телерадіокомпанія „Кабельні телевізійні мережі", м. Олександрія Кіровоградської обл.

2. Кіровоградська ОДТРК, м. Кіровоград

3. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

 

Претендували на місця у цій області: ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ТОВ ТРК «TV Стимул» (Кіровоград), ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «ЄС Продакшен груп».

 

Крим

 

Міста Алупка, Алушта, Білогірськ, Джанкой, Євпаторія, Керч, Красноперекопськ, Старий Крим, Судак, Феодосія, Ялта, селищя Ганнівці-РРС та Чапаївка, селище міського типу Кіровськ, Партеніт та Фарос:

 

Державна телерадіомовна компанія «Крим»,

«Телерадіокомпанія ІТВ»,

ТОВ «Лідер ТВ».

 

Місто Севастополь (потужність 0,1 КВт):

 

Державна телерадіомовна компанія «Крим»,

ТОВ «Лідер ТВ»,

ДО «Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія», ТОВ «Медіа ТБ Севастополь».

 

Місто Сімферополь (потужність 0,2 КВт):

 

Державна телерадіомовна компанія «Крим»,

ТОВ «Лідер ТВ», «Телерадіокомпанія ІТВ»,

ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

Претендували на ці місця також: ТОВ «Чорноморська телерадіокомпанія», ТОВ «Телерадіокомпанія „Жиса"», ТОВ «Телерадіокомпанія „Неаполь"», ТОВ «Телевізійна компанія „Атлант-СВ"» (смт Октябрьське), ПП «Телерадіоорганізація „ТВК"», державна телерадіомовна компанія «Крим», ТОВ «Чорноморська телерадіокомпанія», ТОВ «Телерадіокомпанія „Екран"» (Джанкой), ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ТОВ «Телерадіокомпанія Керч», ТРК «НІКА» у формі колективного малого підприємства (село Міжводне), ТРК «Північний Крим» (Армянськ), ТОВ ТРК «Академ TV» (Суми), ТРО комунальної власності «Міська телерадіокомпанія „Севастополь"», ПП Телерадіокомпанія «Омега-ТВ» (Севастополь), ПрАТ «Українська незалежна телерадіокомпанія „Заграва"» ( Перший діловий»).

 

Луганська область

 

Біловодськ

0,1

1. ДО Луганська ОДТРК, м. Луганськ

2. ТОВ Незалежна телерадіокомпанія „ІРТА",

м. Луганськ

3. ТОВ „Телерадіокомпанія „Регіональна телевізійна система", м. Луганськ

4. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

 

Лисичанськ

0,1

1. ДО Луганська ОДТРК, м. Луганськ

2. ТОВ Незалежна телерадіокомпанія „ІРТА",

м. Луганськ

3. ТОВ „Телерадіокомпанія „Регіональна телевізійна система", м. Луганськ

4. ТОВ „Телерадіокомпанія „Акцент", м. Лисичанськ Луганської обл.

Луганськ

1

1. ДО Луганська ОДТРК, м. Луганськ

2. ТОВ Незалежна телерадіокомпанія „ІРТА",

м. Луганськ

3. ТОВ „Телерадіокомпанія „Регіональна телевізійна система", м. Луганськ

4. Обласне об'єднання „Луганське кабельне телебачення", м. Луганськ

Ровеньки

0,5

1. ДО Луганська ОДТРК, м. Луганськ

2. ТОВ „Телерадіокомпанія „Регіональна телевізійна система", м. Луганськ

3. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

4. Обласне об'єднання „Луганське кабельне телебачення", м. Луганськ

Зоринівка

0,1

1. ДО Луганська ОДТРК, м. Луганськ

2. ТОВ Незалежна телерадіокомпанія „ІРТА", м. Луганськ

3. ТОВ „Телерадіокомпанія „Регіональна телевізійна система", м. Луганськ

4. ТОВ „НОВИЙ ФОРМАТ ТВ", м. Київ

 

 

Сватове

0,1

Старобільськ

0,5

Попасна

0,2

Чернухіне

0,2

 

Окрім цих компаній на ці місця претендували: ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», ТОВ «ТРК "Регіональна телевізійна система"», ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR), ДП «Телекомпанія РТВ», ТОВ «ТРК «Ровеньківські канали телевіщання».

 

Львівська область

 

Броди

0,1

1. Львівська ОДТРК, м. Львів

2. ТОВ „ТВ ВИБІР", м. Київ

 

Новий Розділ

0,2

Підбуж

0,2

Львів

1

1. Львівська ОДТРК, м. Львів

2. ТОВ „ТВ ВИБІР", м. Київ

3. ТОВ „ЄС Продакшен груп", м. Київ

 

 

Участь у конкурсі на цю область також брали: ТОВ-ТРК «Міст ТБ» (ZІК), ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», КП «Телекомпанія "Львів-ТБ"», ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ПрАТ «ТРК Люкс» (канал 24), ПрАТ «Українська незалежна ТРК „Заграва"» (Перший діловий), КП «Телекомпанія "Львів-ТБ"», ТОВ «ТРК ТРТ-ТБ» (Трускавець).

 

Миколаївська область

 

Березнегувате

0,2

1. Миколаївська ОДТРК, м. Миколаїв

2. ТОВ „Коледж преси та телебачення", м. Миколаїв

3. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

 

 

Вознесенськ

0,5

1. Миколаївська ОДТРК, м. Миколаїв

2. ТОВ „Коледж преси та телебачення", м. Миколаїв

3. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

4. ПрАТ „Телевізійні кабельні мережі „ВСЕСВІТ",

м. Первомайськ Миколаївської обл.

 

Миколаїв

1

1. Миколаївська ОДТРК, м. Миколаїв

2. КП Телерадіокомпанія „МАРТ", м. Миколаїв

3. ТОВ „Коледж преси та телебачення", м. Миколаїв

4. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

 

Новий Буг

0,2

1. Миколаївська ОДТРК, м. Миколаїв

2. ТОВ „Коледж преси та телебачення", м. Миколаїв

3. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

 

Первомайськ

0,5

1. Миколаївська ОДТРК, м. Миколаїв

2. КП Телерадіокомпанія „МАРТ", м. Миколаїв

3. ТОВ „Коледж преси та телебачення", м. Миколаїв

4. ПрАТ „Телевізійні кабельні мережі „ВСЕСВІТ",

м. Первомайськ Миколаївської обл.

 

 

Претендендували на перемогу також компанії: ТОВ «ТАК ТВ+», ТОВ ТРК «Ольвіо», ТОВ «Гравіс», ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR), ТОВ ТРК «НІС-ТВ» (Миколаїв), Командитне товариство «Первомайський центр телевізійного мовлення „Телеком-1"» (Первомайськ).

 

Одеська область

 

Березівка

0,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Одеська ОДТРК, м. Одеса

2. ПрАТ „Акціонерна радіотелевізійна компанія „ГЛАС", м. Одеса

3. ТОВ „Телерадіокомпанія Одеської Національної юридичної академії „Академія", м. Одеса

4. Інформаційне агентство „Репортер", акціонерне товариство закритого типу, м. Одеса

 

 

Жовтень

1

Ізмаїл

0,2

Кам'янське

0,2

Ковбасова Поляна

0,2

Котовськ

1

Миколаївка

0,1

Одеса

1

Сарата

0,2

 

За словами члена Нацради Лариси Мудрак, на місто Одеса надійшло найбільше заявок з усіх позицій.

 

На місця у мультиплексі у цій області претендували: ТОВ «Лідер ТВ», ТОВ «ТРК „АРТ"», ТОВ «ТРК „ГРАД», ТРК «ОДЕСА-ПЛЮС», ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», ТОВ Телекомпанія «АТВ при Одеській Національній академії зв'язку ім. О. Попова», м. Одеса, ТОВ «ТРК „Сателліт Телевіжн» (с. Шпитьки Київської обл.), Телекомпанії «Котовське ефірне телебачення», ТОВ «Телерадіокомпанія „Примор'я"» (м. Балта Одеської обл.), ТОВ «Балінформкомпанія» (м. Балта Одеської обл.), ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR), ТОВ «Телерадіокомпанія „Здоров'я"» (Одеса), ТОВ «РІАК-ІНФОРМ» (Іллічівськ).

 

Полтавська область

 

Гадяч

0,1

1. Полтавська ОДТРК „Лтава", м. Полтава

2. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

Гребінка

0,2

Іскрівка

0,5

Кобеляки

0,2

Красногорівка

1

Лохвиця

0,1

Лубни

0,2

Переліски

0,1

Кременчук

0,5

1. Полтавська ОДТРК „Лтава", м. Полтава

2. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

3. ПП „Приватна телекомпанія „Візит", м. Кременчук Полтавської обл.

Полтава

0,5

1. Полтавська ОДТРК „Лтава", м. Полтава

2. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

3. ТОВ „ЄС Продакшен груп", м. Київ

 

 

Претендентами також були: ТОВ «Телерадіокомпанія "ТЕТ-Полтава"», ПП Техно-торговий центр «Електрон» (м. Кобеляки), ТОВ «Гравіс» ( «Сіті»), ТОВ Студії «Місто» (Полтава), ТОВ «Телерадіокомпанія „Інформаційно-рекламне телебачення-Полтава"».

 

Рівненська область

 

Антопіль

1

1. Рівненська ОДТРК, м. Рівне

2. ТОВ „ТВ ВИБІР", м. Київ

3. ТОВ „ЄС Продакшен груп", м. Київ

 

Дубровиця

0,2

1. Рівненська ОДТРК, м. Рівне

2. ТОВ „ТВ ВИБІР", м. Київ

 

Кузнецовськ

0,2

 

Претендендували на ці місця також: ТОВ-ТРК «Міст ТБ» (ZІК), ТОВ «Гравіс» ( «Сіті»), ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс» (канал 24), ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», ПП «Телерадіокомпанія Сфера-ТВ» (Рівне), ТОВ «Телерадіокомпанія „Ритм"», (Рівне), ТОВ «Телерадіокомпанія Рівне 1».

 

Сумська область

 

Білопілля

1

1. Сумська ОДТРК, м. Суми

2. ТОВ ТРК „Академ TV", м. Суми

3. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

 

Ромни

0,2

Тростянець

1

Суми

0,2

 

1. ТОВ „Телерадіокомпанія „Відікон", м. Суми

2. Сумська ОДТРК, м. Суми

3. ТОВ ТРК „Академ TV", м. Суми

4. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

 

Шостка

1

1. Сумська ОДТРК, м. Суми

2. ТОВ ТРК „Академ TV", м. Суми

3. ТОВ „Аріадна ТВ", м. Київ

4. Державна організація „Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія „Сіверська", м. Новгород-Сіверський Чернігівської обл.

 

 

Претендували: ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», ПП «Телерадіокомпанія „Пульсар-РТБ"», ТОВ «Телерадіокомпанія „Дельта"» (Суми), ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

Тернопільська область

 

Перемогли у містах Бережани, Бучач, Кременець, Чортків:

 

Тернопільська ОДТРК,

ТОВ «ТВ ВИБІР».

 

Місто Тернопіль:

 

Тернопільська ОДТРК,

ТОВ «ТВ ВИБІР»,

«ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

Претендендували на ці місця: ТОВ-ТРК «Міст ТБ», ТОВ «TV-4» (Тернопіль), ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс» (канал 24), ПП «Телерадіокомпанія „Смайл"» (Тернопіль).

 

Харківська область

 

У містах Ізюм, Красноград, Куп'янськ та селищі міського типу Великі Бурлюки:

 

Харківська ОДТРК,

ТОВ «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ».


Місто Лозова:

 

ТРК «Вектор» у формі ТОВ,

Харківська ОДТРК,

ТОВ «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ».


Місто Харків:

 

Харківська ОДТРК,

ТОВ «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ»,

ПрАТ «Регіональна телемовна компанія „ТОНІС-ЦЕНТР"» (Харків),

ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

У місті Первомайськ переможець не визначений: члени Нацради не підтримали жодну з компаній, які подавали заявку (Харківська ОДТРК, ТОВ «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ», ТОВ «Телерадіокомпанія «S-ТЕТ»).


На перемогу у цій області також претендували: ТОВ «Телерадіокомпанія «S-ТЕТ» (Харків, компанія належить групі «1+1»), ТОВ «Телерадіокомпанія „Регіон"», АТ ТРК «Право А/ТВК», ТОВ «Телерадіокомпанія „Сімон"», ПрАТ «Телевізійна та радіомовна компанія „ФОРА"» (Харків), ВАТ «Телекомпанія „Фаворіт ТВ"», ТОВ «Телекомпанія „АТН"», (Харків), ТОВ «Телерадіокомпанія „Епсілон ТВ"» (Харків), ТОВ «ІНТЕРКОМ-ІНВЕСТ» (Харків), ТОВ «Гравіс» («Сіті»), ПрАТ «Українська незалежна телерадіокомпанія „Заграва"» (Перший діловий),

 

Херсонська область

 

Василівка

1

1. Херсонська ОДТРК „Скіфія", м. Херсон

2. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

3. ТОВ „Телерадіокомпанія Херсон Плюс", м. Херсон

 

Чаплинка

0,2

Нижні Сірогози

0,2

Новотроїцьке

0,2

Генічеськ

0,2

1. Херсонська ОДТРК „Скіфія", м. Херсон

2. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

3. ТОВ „Телерадіокомпанія Херсон Плюс", м. Херсон

4. КП Телерадіокомпанія „Візит", м. Генічеськ Херсонської обл.

Херсон

0,5

1. ТОВ „Телерадіокомпанія Херсон Плюс", м. Херсон

2. ПП „Телерадіокомпанія ВТВ плюс", м. Херсон

3. Херсонська ОДТРК „Скіфія", м. Херсон

4. ТОВ „Лідер ТВ", м. Київ

 

 

Претенденти на місця у цій області: ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», ТОВ «Телерадіокомпанія „ЯТБ"», (Цюрупинськ), ТОВ «Гравіс» «Сіті»), ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

Хмельницька область

 

Селище міського типу Білогір'я, селище Кульчіївці, місто Полонне:

 

Хмельницька ОДТРК «Поділля-центр»,

ДП «Дитяче телевізійне агентство» (Хмельницький),

ТОВ «ПАРТНЕР ТВ».

 

Місто Хмельницький:

 

Хмельницька ОДТРК «Поділля-центр»,

ДП «Дитяче телевізійне агентство» (Хмельницький),

ТОВ «ПАРТНЕР ТВ»,

ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

Претенденти: ТОВ Продюсерський центр «Ексклюзив» (Хмельницький), ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», ТОВ «Гравіс» ( «Сіті»), ПрАТ «Кам'янець-Подільська телерадіокомпанія» (Кам'янець-Подільський), ТОВ Телерадіокомпанія «ШАНС» (Шепетівка), ТОВ Дочірнє підприємство «Контакт-Славута» ( Славута), ПрАТ «Телерадіокомпанія Люкс» (канал 24).

 

Черкаська область

 

Село Баландине, місто Корсунь-Шевченківськ, Місто Канів, село Сатанівка, місто Умань, селище міського типу Буки, місто Ватутін:

 

ТОВ «Телерадіокомпанія „ВІККА"» (Черкаси),

Черкаська ОДТРК,

ТОВ «ПАРТНЕР ТВ».

 

Місто Черкаси:

 

Черкаська ОДТРК,

ТОВ «ПАРТНЕР ТВ»,

ТОВ «Телерадіокомпанія „ВІККА"» (Черкаси),

«ЄС Продакшен груп» (UBR).


Претендували на ці місця: ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», ТОВ «Гравіс» («Сіті»), КП «Телекомпанія Умань», ТОВ «Обласна незалежна телерадіокомпанія „Ятрань"» (Умань).

 

Чернівецька область

 

Місто Новодністровськ:

 

ТОВ «ПАРТНЕР ТВ»,

Чернівецька ОДТРК,

ТОВ «Чернівецький промінь»,

ТОВ «Місто ТБ» (Чернівці).

 

Місто Чернівці:

 

ТОВ «ПАРТНЕР ТВ»,

Чернівецька ОДТРК,

ТОВ «Чернівецький промінь»,

ТОВ «Місто ТБ» (Чернівці).

 

Претендували на ці міста: ТОВ-ТРК «Міст ТБ» (ZIK), КП Сокирянської районної ради «Телерадіоорганізація „Сокиряни"», ТОВ «Буковинська хвиля» (Чернівці), ТОВ «Телерадіокомпанія „ТВА"», (Чернівці), ТОВ «Міська телерадіокомпанія „Чернівці"».

 

Чернігівська область

 

Місто Бахмач:

 

Чернігівська ОДТРК,

ТОВ «Аріадна ТВ»,

«Мистецько-інформаційний „РТВ-ЦЕНТР „ВЕЖА"» (Конотоп).

 

Міста Бобровиця, Ніжин, Прилуки, селище міського типу Холми:

 

Чернігівська ОДТРК,

ТОВ «Аріадна ТВ».

 

Місто Чернігів:

 

Чернігівська ОДТРК,

ТОВ «Аріадна ТВ»,

ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR).

 

Претендендували на ці місця: ТОВ «МЕДІА СЕРВІСЕЗ Україна», ТОВ «Гравіс» («Сіті»), КП телекомпанія «Прилуки» Прилуцької міської ради, ТОВ Телерадіокомпанія «ТІМ» (Прилуки).

 

«Телекритика»

 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
любитель тв // 22.08.2011 17:20
Вот и Сити выхватил за критику городских властей Киева! Отличный канал. Жаль,что из-за отсутствия в мультиплексе для Сити перспективы нерадужные. Теперь им что-то надо делать руководителем отдела по развитию вещания (если таковой имеется).
Посетитель // 18.08.2011 18:17
ЛидерТВ и UBR??? Что-то новенькое! Говорили, что местные телекомпании, вещающие долгое время останутся, но например в Симферополе ЛидерТВ и UBR никогда не были местными и не хотелось, чтобы были!
ясен пень // 18.08.2011 11:48
Сити закапывают. Интересно, кто? похоже, подлянка внутри холдинга, уж очень неоднозначная личность Фафа Ткаченко. Если это не так, почему Сити молчит, все кого прокатили возмущаются, а Сити молчит в тряпочку. Фафа, тебе Докаленко поперек горла?
иво бобул // 18.08.2011 07:53
беню с сити везде прокатили, гг
    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    Всі коментарі
    Читайте також:
    НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
    14:08 24.06.2016
    Алексей Бондаренко для «Телекритики»