«Україна» хоче у цифрі запустити канали «Кіноточка», «НЛО-ТБ» та «Спорт»
12.08.2011 17:30

Група «Україна» подала п'ять заявок на конкурс на вільні місця в цифрових мультиплексах (багатоканальних телемережах МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5) із загальнонаціональним покриттям.

 

Зокрема, йдеться про  канали під логотипами «Україна», «Кіноточка», «Новини», «НЛО-ТБ» та «Спорт». Останні чотири канали - нові.

 

Як вже повідомляла  ТК, «Україна» планувала запустити кіноканал восени 2010 року. Однак згодом керівник відділу стратегічного планування медіагрупи Іван Букреєв зазначив, що формат нового каналу ще обговорюється і менеджмент  визначаються з тим, чи буде запущений найближчим часом саме кіноканал. «Група розглядає різноманітні рішення. Це не лише кіноканали, є маса інших форматів. У нас не стоїть завдання випустити кіноканал до певного числа. Ми маємо нарощувати аудиторію і шукати ніші, які цікаві глядачам і цікаві нам з точки зору бізнесу», - сказав він.

 

Нагадаємо, на конкурс виставлено 28 каналів у чотирьох мультиплексах із загальнонаціональним покриттям. У цій категорії надійшло 59 заяв від 54 телерадіоорганізацій, які розглядатимуться в понеділок, 15 серпня.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Телекритике // 12.08.2011 17:50
Этой с позволения сказать новости - 2 недели. Позор профильному изданию!
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»