Jewish News One розпочав внутрішнє тестове мовлення
19.07.2011 18:18
Восени канал розпочне повноцінне цілодобове мовлення

Англомовний телеканал єврейських новин Jewish News One розпочав внутрішнє тестове мовлення. Про це «Телекритику» повідомили на каналі.

 

Як пояснив член редакційної ради Jewish News One Лаврентій Малазонія, тестується робота редакторів і журналістів, більшість із яких не мали телевізійного досвіду, а тому тренуються працювати з картинкою. Телевізійний сигнал наразі не передається на супутник, а доступний лише в офісі телеканалу.

 

За словами головного продюсера Пітера Дікінсона (Peter Dickinson), тестування супутникового сигналу розпочнеться на початку осені, після чого восени стартує повноцінне цілодобове мовлення.

 

Принцип роботи телеканалу полягає в тому, що протягом 24-х годин транслюватиметься відеоматеріал, отриманий від інформаційних агенцій з коментарями журналістів та редакторів телеканалу. Наразі тривають переговори про підписання контрактів зі світовими інформагенціями Reuter's, Associated Press та іншими.

 

На каналі зазначають, що від 30 до 50% інформації становитимуть новини, призначені для задоволення потреб єврейської громади.

 

Із часом Jewish News One планує налагодити виробництво власної телепродукції. Уже розпочато будівництво продакшн-студії, яка вироблятиме продукт і для Jewish News One і для інформаційного каналу News One, які належать одному власникові - Вадиму Рабиновичу.

 

Редакція Jewish News One розташована в Києві в одній будівлі з телеканалом News One. Телеканал має два кореспондентські пункти в Брюсселі та Тель-Авіві.

 

Наразі у штаті Jewish News One 20 осіб. Це здебільшого громадяни Великої Британії, серед них є навіть один мусульманин - пакистанець Рахін Тула.

 

Нагадаємо, 24 травня Jewish News One отримав ліцензію на супутникове мовлення українською мовою, а 1 червня - на англомовну версію єврейського каналу. Планується, що це буде один канал з кількома мовними доріжками, який мовитиме із супутника Astra 4A.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
лаврику // 17.08.2011 16:21
Лаврик, смотри.опять какой-то уволенный бездельник какашками раскидался)Не увольняй- стерилизуй диабетом))
громада // 21.07.2011 19:00
куда мир катится? кто Пстил Лаврика на нормальный проект, тем более в раду редакторов. опять фотки показывать будет? куда свою прислать?
глядач // 21.07.2011 17:56
Малазония... ну ты б хоть подумал, прежде чем такое говорить... Хотя думать это не твоё. Один ньюзван уже провалил, за второй взялся? фу-фу, кыш! изыйди! Самоуничтожся. Не порти задумку своим присутствием. Не интересно смотреть некачественные фотки в телевизоре. Это не фишка твоя, а бред шизофреника и параноика!
глядач // 21.07.2011 17:55
Малазония... ну ты б хоть подумал, прежде чем такое говорить... Хотя думать это не твоё. Один ньюзван уже провалил, за второй взялся? фу-фу, кыш! изыйди! Самоуничтожся. Не порти задумку своим присутствием. Не интересно смотреть некачественные фотки в телевизоре. Это не фишка твоя, а бред шизофреника и параноика!
українець // 19.07.2011 21:52
Можемо їм тільки позаздрити. Чи коли-небудь в Україні відкриють ХОЧ ОДИН телеканал, який вестиме передачі, які б задовольняли потреби української громади, для українців українською мовою? Без російської попси, блатняку, "розбитих ліхтарів" і без двомовних ведучих. З ПЕРЕКЛАДОМ усіх неукраїнських реплік.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»