«Газета по-киевски» закривається. Заявлена причина - вимоги Сергія Тихого (ОНОВЛЕНО: +КОМЕНТАР ТИХОГО)
22.06.2011 16:36

«Газета  по-киевски» припиняє вихід. Про це повідомляє прес-служба видавництва «Прес-центр», видавця газети.

 

Причиною закриття є те, що на бренд «Газети» заявив свої претензії колишній міноритарний акціонер та головний редактор Сергій Тихий, який висунув до підприємства суттєві (як говориться у релізі) фінансові вимоги.

 

За інформацією видання, на сьогодні всю заборгованість із виплат зарплати працівникам газети погашено. 22 червня, у середу, вийшов останній номер «Газеты по-киевски».

 

«Телекритика» звернулася до Сергія Тихого із проханням прокоментувати інформацію, викладену у прес-релізі. Він сказав таке: «Це класична спроба перекласти відповідальність. "Газету по-киевски" знищено "кураторами", півтора роки без затвердженого бюджету, без планів, без перспектив; два з лишком місяці невиходу - половина колективу розбіглася, розбіглися рекламодавці, посередники. Та ви подивіться на що перетворилася моя ГПК за місяць після відновлення виходу!

 

Права на торгівельну марку "Газета по-киевски" належать не тільки мені, а ще трьом іншим фізичним особам. ТМ була зареєстрована у 2002 році - до реєстрації "Газеты по-киевски" в Мінюсті, а ідея та назва були придумані набагато раніше. Протягом восьми з половиною років, поки я і ще ряд власників ТМ працювали у проекті, ми ніяких вимог не висували, хоча мали право на укладання Ліцензійної угоди з відповідними відрахуваннями на нашу користь. Але ми про це і не думали! Після того, як мене було викинуто з газети через одіозні і несправедливі обґрунтування, коли ми з колегами залишились без засобів до існування, ми звернулись до видавця з пропозицією урегулювати цю ситуацію шляхом або укладання з нами Ліцензійної угоди, або викупу Торгової марки. Підкреслюю: конкретні цифри виплат нами жодного разу не називалися, це мало би бути, власне, предметом перемовин. Але жодного разу після того, як ми надіслали ці два листи (у травні та червні), з нами ніхто не захотів поспілкуватись (не подзвонив, не запросив на зустріч). Ми про це ж повідомили 13 червня  на  зборах співвласників  ТОВ "Видавництво «ПресЦЕНТР» ", яке є засновником газети, і це було внесено у протокол. Але у відповідь - знову жодної реакції. З нами навіть не намагались обговорити це питання. Так про які "фінансові вимоги Тихого" йдеться

 

Як зазначається у повідомленні видавця газети, головний редактор «Газеты по-киевски» Олексій Газубей сподівається отримати можливість видавати газету в оновленому вигляді: «Ми плануємо узгодити нову бізнес-модель газети, оновити та вдосконалити її».

 

Нагадаємо,  «Газета по-киевски» відновила свій вихід 19 травня. 11 квітня Олексій Газубей був призначений головним редактором «Газеты по-киевски», а Сергій Тихий був звільнений.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
фыва // 25.06.2011 15:42
Вот теперь вся подлая суть Тихого вылезла наружу. Пусть десякти человек, которые потеряли работу знают, что потеряли ее из-за Тихого. А как он делал вид, что мол, готов уйти, не мешать, лишль бы люди работали. И вот результат. Редкая мразь.
Пилип з конопель // 24.06.2011 00:02
Так это же по всем статьям идеальный способ закрыть явно неугодное власти издание! Сначала придумывается повод наехать инвестору на главреда неуправляемого издания (он же основатель и совладелец ТМ). При этом озвучиваемая в кулуарах "истинная" причина непонятки между обоими - это бред сивой кобылы, поскольку предметом спора не были ни деньги, ни собственность, ни какая-нибудь подстава и тд. Потом под предлогом "благородного гнева" главреда/создателя/совладельца ТМ убирают. Логично, что совладельцы ТМ захотят либо эту ТМ забрать с собой, либо денег за нее. Что нужно нормальному инвестору? Конечно, успешную ТМ, чтобы делать деньги! А украинскому? Конечно, не искать себе проблем с властью на ровном месте! Так что судьба ГПК решена. Поскольку очевидна невероятность того, что Тихий найдет денег на издание своей ГПК. Правда, есть еще способ - нагнуть всех остальных совладельцев и таки отобрать ТМ... Но не забывайте, что Ткаченко сказал "...ГПК, безусловно, будет...". Т.е. доктор сказал "В морг"? Значит - в морг!
Антон Зикора // 23.06.2011 11:06
Сначала одни закрывали газету, теперь - другой. Короче, прогрессивному, смелому редактору Сергею Тихому плевать на коллектив. Хороший пример, как любить себя в газете, а не газету в себе. А мы там митинговали: Тихого - на трон!!! Ну, ну, вот ты какой, добрый царь.
Надія // 23.06.2011 10:09
Шкода газету! У неї було своє обличчя, свій голос і своя тональність, і саме за це ми, кияни, її любили, а засновники за вказівкою влади знищили. Ті, для кого вона "рагульська", можуть читати "продвинутиє" "Факти" або "Сегодня", а читачі "автентичної ГПК чекатимуть від С.Тихого і його команди нового проекту! Бажаю їм у цьому успіху! Одного читача в моїй особі ви стовідсотково матимете:-)
Виталий // 22.06.2011 23:54
Газета рагульская. Безграмотные тексты: украинизмы, орфография - ошибка на ошибке, даже в заголовках. Нижайший уровень поддерживался УПОРНО, невзирая на нарекания читателей. В штате много журналистов (нарочно не настаиваю на понятии "некиевлян"), не знающих город, не знающих о нем элементарных вещей. Это очень чувствуется и раздражает. Селюки пишут для селюков, приехавших в столицу. Не в гости, а жить: как снять квартиру, как пристроиться к поликлинике, словом - инструкция "своих" со стажем для "своих"-новичков. Газета была хорошо задумана. Ее уничтожило жлобство. А чьи-то бизнес-интересы читателя мало интересуют.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»